Joyetech - Exceed X

799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Joyetech Exceed X je kompaktní elektronická cigareta, která se vyznačuje minimalistickým a elegantním designem, brilantními lesklými barvami a velkou tvorbou páry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vestavěná baterie o kapacitě 1000mAh je vybavena přehledným LED indikátorem stavu nabití a nabízí tři možnosti nastavení výkonu - low, medium a high. Nabíjení zajišťuje USB Typ-C kabel s dobou nabíjení pouhých 30 minut. Mezi její další přednosti patří ochrana proti zkratu a přehřátí nebo 10-ti vteřinová ochrana žhavení. Clearomizer Exceed X je nejnovější model této řady spolehlivých clearomizerů, který je vybaven dětskou pojistkou proti nechtěnému otevření. Spolupracuje s atomizery EX, které přinášejí dokonalou souhru autentické chuti liquidu a velké kouřivosti. Využívá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části plníte liquid přímo do těla clearomizeru o objemu 1,8ml. Celý clearomizer je plně rozebíratelný = snadná údržba. Regulace přívodu vzduchu pro nastavení optimální kouřivosti se nachází ve spodní části. Více info v detailním popisu

Nastavitelný výkon

E-cigareta Exceed X se může pochlubit šikovnou funkcí nastavitelného výkonu. Princip této funkce spočívá v tom, že si každý může nastavit výkon dle svých preferencí - čím je výkon větší, tím je také produkce páry větší a naopak. E-cigareta má celkem tři úrovně výkonu - vysoký, střední a nízký. Mezi jednotlivými výkony lze přepínat tak, že při zapnuté e-cigaretě zmáčkneme 3x spínací tlačítko a to zabliká příslušnou barvou na znamení změny výkonu - zelená (vysoký), modrá (střední), červená (nízký). Jaký máme aktuálně nastavený výkon zjistíme tak, že při zapnuté e-cigaretě zmáčkneme spínací tlačítko jen 2x. Kontrolka LED zůstane svítit po dobu 3 sekund takovou barvou, jaké odpovídá nastavený výkon.

Joyetech - Exceed X - Výkon

Indikátor stavu kapacity baterie

Baterie disponuje LED indikací zbývající kapacity. Vždy tak s přesností víme, kolik přibližně % ještě zbývá. Pokud LED kontrolka svítí zeleně zbývá 100-60%, modře 59-30%, červeně pak pod 29%. LED kontrolka svítí vždy když mačkáme spínací tlačítko.

Joyetech - Exceed X - Baterie

Parametry:

Rozměry: 117,2x23,4x24,4mm
Kapacita baterie: 1000mAh
Kapacita clearomizeru: 1,8ml
Atomizery: EX
Nastavení výkonu: low, medium a high

Obsah balení:
1x Exceed X baterie
1x Exceed X clearomizer
1x EX 1,2ohm atomizer
1x EX-M 0,4ohm atomizer
1x USB-C kabel
1x Pyrex tělo
příslušenství

Doplňkové parametry

Kategorie: Exceed X
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.