Innokin - Kroma

899 Kč
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Stylový elektronický mód s vysokým výkonem a velmi příznivou cenou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Innokin se řadí již dlouhou dobu mezi stálice na poli vape průmyslu, neusíná však na vavřínech a nyní přichází s elegantně zpracovaným módem, jež popírá poměr cena-výkon a nabízí za nízkou cenu převyšující kvalitu.

Kroma-R 80W je kompaktní zařízení s elegantními zaobleními, jehož rám je tvořen z broušené zinkové slitiny. Ta mu zajišťuje prestižní vzhled, ale i dostatečnou odolnost proti poškození. Ke svému chodu je poháněn jednou externí baterií typu 18650 a díky tomu dokáže podávat výkon až 80W. Vzhledem k rozměrům nejste nijak limitováni a lze použít atomizér až do průměru 26mm.

Jelikož je tento mód elektronický, obsahuje v sobě pokročilý čip s nejčastějšími typy ochran, také však umožňuje nastavování a správu jednotlivých parametrů pro co nejlepší uživatelský zážitek s nadprůměrnou odezvou 0,003s. To vše probíhá pouze prostřednictvím tlačítek a přátelského uživatelského prostředí, znázorněného na přehledném OLED displeji. Samozřejmostí je režim výkonu, ve kterém pohodlně nastavíte požadovaný výkon ve Wattech. Umožňuje však navíc i regulaci napětí ve Voltech a oba případy můžete ještě více vylepšit nastavením křivky předžhavení. Pokud byste však chtěli, aby se zařízení chovalo jako mechanický mód v závislosti na použitém odporu, nachází se mezi režimy i Bypass, jež automaticky přizpůsobí výstupní hodnoty dle žhavícího tělesa.

Aby pro vás bylo použití co nejpohodlnější, kromě možnosti nabíjení mimo mód lze baterii dobíjet i v módu prostřednictvím microUSB portu a to technologií rychlého dobíjení proudem až 2A.

Vlastnosti

Rozměry: 85mm x 40mm x 26mm

Nastavitelné režimy: režim výkonu, režim napětí, předžhavení, bypass

Rozsah výstupního výkonu: 6W - 80W

Rozsah výstupního napětí: 1V - 7,5V

Rozmezí odporu: 0,05Ω - 3,5Ω

Baterie: 1x 18650 s proudem min. 20A (není součástí balení)

Parametr dobíjení: 5V/1A

Použité materiály: Zinková slitina

Obsah balení

1x Mód Innokin Kroma-R 80W

1x Nabíjecí USB kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Kroma
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.