LIQUIDY DO E-CIGARET

Banner

Dnes ti představím různé výrobce liquidů. Řeknu ti kde se vyrábí. Prozradím ti TOP příchuť od vybrané značky. Dozvíš se také síly nikotinu, které se dají sehnat a nebo jaké příchutě daný výrobce vyrábí.

 

1
Ojedinělost Barly liquidů spočívá jednak ve výborných tabákových příchutích, ale také v odlišných silách nikotinu a poměru VG a PG. Konkrétně Barly RED koupíš v silách 0/5/10/15/20 mg/ml a v hustotě 50VG/50PG. Naopak Barly Blue najdeš v silách 0/2/4/8/12 mg/ml a v hustotě 70VG/30PG. A nakonec Barly Green o obsahu nikotinu 0/3/5/10/15 mg/ml a v hustotě 60VG/40PG. Liquidy Barly jsou vyráběny v EU s tou nejvyšší možnou kvalitou. Barly se od sebe liší odrůdou tabáků, takže určitě přijdeš na chuť minimálně jednomu. Pokud sis zvolil MTL e-cigaretu, jsou tyto liquidy pro tebe pravou volbou. Liquidy jsou baleny do plastové lahvičky o objemu 10 ml. Můžeš taky zakoupit výhodnější balení po 3 kusech. Díky většímu balení se ti nestane někdě na cestách, že ti dojde liquid. Navíc ušetříš!
2
Liquidy Dekang se vyrábějí taktéž v různých hustotách. Avšak u nás na e-shopu najdeš Dekang Fifty. Ty jsou v hustotě 50VG/50PG. Výrobce Dekang tě určitě zaujme nabídkou tabákových i ovocných liquidů. Pocutnej si tak třeba na vodním melounu, višni, borůvce nebo na ovocném mixu. Pro milovníky tabáku jsou tu samozřejmě chuťové napodobeniny klasických cigaret. Najdou tu Mallboro (USA Mix), Lucky Strike (Happy Color), Davidoff (Daff), camel (Desert Chip) a jiné. Nejoblíbenější liquid je však Desert Chip. Liquidy Dekang u nás najdeš v silách nikotinu 0/3/6/11/18 mg/ml, takže si vybere opravdu každý. Občasný i náročný kůřák. Z ovocných ti doporučím Višeň. Dekang je sice vyráběny v Číně, ale nemusíš mít vůbec žádný strach. Jsou to velmi kvalitní liquidy. 
3
Dreamix náplně představují výborné a jedinečné příchutě, které přichází s cílem posunout vapování na zcela jinou úrověň. Výrazně sladké, ovocné, tabákové a moučníkové příchutě, které rozpoutají orgasmum chuťových buněk. Pro milovníky exotického ovce si Dreamix připravil například Chladivé mango. Pro nenáročné kuřáky prahnoucí po ovoci se najde klasika jako jahoda, meloun, jablko atp. Pro fajnšmekry tu najdeme energetický nápoj, jahody se šampaňským, kaktus, zázvorou limonádu nebo dokonce i zelený čaj. A nakonec pro milovní tabáku si Dreamix připravil i americký tabák, doutníkový tabák a nebo klasický tabák, který je hodně věrný klasickým cigaretám. Nejen tyto příchutě si můžete zakoupit v silách nikotinu 0/3/6/12/18 mg/ml. Výrobce Dreamix myslí i na uživatele DL. A pro jsou liquidy v síle nikotinu 0 mg/ml a 3 mg/ml v hustotě 70VG/30PG. Ostatní jsou v hustotě 50VG/50PG určené převážně pro uživatele MTL. Vše je vyráběno V EU a to s velikým důrazem na kvalitu.
4
S výbornými náplněmi značky Emporio přichází známý český výrobce, který nám v minulosti představil skvělé příchutě a kvalitní báze s nikotinem i bez nikotinu značky Imperia. U nás nalezneš liquidy Emporio v hustotách 50VG/50PG a sílou nikotinu 0/3/6/12/18 mg/ml. Opět se tyto liquidy vyrábějí v plastových lahvičkách o objemu 10 ml. Pro milovníky ovoce tu máme typ na RED Baron. Tedy směs červeného ovoce a anýzu. Samozřejmě se tu najdou i běžné ovoce jako je jahoda, borůvka, lesní ovoce, meloun atp. Pro nadšence tabáku si Emporio přichistalo tabák s trochou netradiční složky. K tabákům je totiž v pozadí přidělen například oříšek, vanilka nebo karamel. Tyto přísady dodají tabáku trochu sladší tón, který vůbec neurazí. Můj typ pro tebe je RY4 nebo Old Tribe. Tento výrobce je jednou z nejoblíbenějších značek liquidu. Tak neváhej a vybírej!
5
Frutie přináší širokou nabídku oblíbených ovocných liquidů. Ano ty liquidy jsou pouze ovocné. Frutie nabízí veliký prožitek při vapování díky výrazné a plné chuti. Liquid najdete opět v malé plastové lahvičce o objemu 10 ml, v silách nikotinu 0/3/6/12/18 mg/ml a hustotou 50VG/50PG. Výrobce Frutie exceluje nabídkou nevšedních liquidů. Černý rybíz, mango, lesní jahoda, meloun, meruňka, broskev a mnoho dalších naleznete na našem e-shopu. Určitě stojí za vyzkoušení černý rybíz, kterým nepohrdnete v letních dnech, kdy teploty stoupají k teplotám pekla. Příjemné osvěžení. Naopak s příchutí manga si budete připadat, jako byste ho trhali přímo z mangovníku. Za zmínku stojí Lesní jahoda, která je opravdu autentická, ale s jedním malým rozdílem. Tuhle lesní jahodu totiž výrobce netrhal u cesty (jeslti víte, jak to myslím).
6
Ovšem tento výrobce si pro tebe připravil i nějaké jiné příchutě. Samozřejmě tu najdeš tabákové a ovocné, ale co třeba příchuť kávy nebo vanilky ? Rána se spáleným jazykem jsou pryč a to díky příchuti coffee. Malou nevýhodou tohoto výrobce je, že liquidy vyrábí v poměru 30VG/70PG, takže tyto příchutě jsou vhodné jen pro cigarety s malou žhavící hlavou a malými otvory přívody liquidu. Ideálně pro POD zařízení. Tyto náplně najdeš v plastové lahvičce o objemu 10 ml a sílou nikotinu 6/12/18 mg/ml. Pokud si z nich nic nevybereš, hlavu ti neutrhnu. Konec konců máš na výběr z mnoha značek.
7
Liquidy TOBGUN jsou zaměřené opět pouze na kuřáky tabákovek. Nicméně tyto tabákovky jsou opravdu TOP. Najdeš zde tabák Black, který vyniká svou autenticitou klasických červených a silných cigaret. Jakou druhou možnost máš Fresh. TOBGUN Fresh si zamilují kuřáci mentolových cigaret. Tabák obsahuje mentol a tvoří tak dokonalou dvojici nerozlučných chutí. A do třetice Gold. Tabák Gold v sobě uchovává přírodu. Při vapování můžeš cítit zemitou chuť a možná i trochu dřeva. Tato příchuť je opravdu jen pro fajnšmekry. Tyto liquidy se vyrábějí v hustotě 50VG/50PG a v silách nikotinu 3/6/12/18/20 mg/ml. Pokud máš neukojitelnou chuť po cigaretě, rozhodně sáhni po TOBGUN!
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.