ZAP! Juice

Nejprodávanější

11 položek celkem
Green Apple
249 Kč

AISU Green Apple má silnou ovocnou chut’. Ostré mírně kyselé tóny a jablečná příchuť, které se navzájem dobře doplňují s výdechem mentolu, který vytváří pocit ochlazení,...

5622
Mango
249 Kč

AISU Mango – spojení tropického ovoce s ledovým nádechem. Při nádechu vznikne sladká příchuť manga, která vytvoří zralou dochuť v kombinaci s chladnými mentolovými tóny.

5623
Pink Guava
249 Kč

AISU Pink Guava je jednou z nejjemnějších příchutě této řady. Představuje sladký a příjemný růžový nádech guavy, který dodává jemnou texturu, následovanou hroznovým ledovým...

5624
Cactus
249 Kč

AISU Cactus je zajímavou kombinací čerstvých květinových vůní kaktusů v kombinaci se sladkými podtóny, které vytvářejí lahodnou a osvěžující chuť.

5620
Dragon fruit
249 Kč

AISU Dragon Fruit je živý mix, který při nádechu dodává sladkou chuť dračího ovoce a mírně kyselou dochuť, následovanou tradičními ledovými tóny mentolu pro chladný pocit při...

5621
Blue Raspberry
249 Kč

AISU Blue Raspberry osvěžující příchuť, která je příjemná po celou dobu, kombinuje sladký nádech se šťavnatými tóny a chladnou mentolovou notou.

5619
Aloe Vera
249 Kč

AISU Aloe Vera – neuvěřitelná chuť, která zaskočí Vaše chuťové pohárky. Obsahuje pravou šťávu z aloe vera v kombinaci se sladkým nádechem a jemným mentolovým vzrušením.

5618
Summer Cider
249 Kč

Zap! Summer Cider příchut inspirovaná oblíbenými letními ovocnými plody. Dodává svěží jahodový nádech doprovázený pikantními tóny limetky, které při každém tahu přináší svěží chuť.

5608
Snoe pear
249 Kč

Zap! Snow Pear je matná ovocná příchuť inspirovaná čínskými zasněženými vrcholy. Jedinečná textura sněhové hrušky s hořkosladkou podstatou, kterou pocítíte při nádechu a výdechu.

5609
Peach Ice TEa
249 Kč

Zap! Peach Iced Tea – chuť jemného květinového ledového čaje doplněného nádechem zralé broskve.

5607
Lychee Lemonade
249 Kč

Zap! Lychee Lemonade je jednou z více exotických příchutí z řady Zap. Vyznačuje se sladkou chutí s citronovým nádechem domácí limonády, který je při výdechu zesílen zralými liči.

5606
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.