KoguoVape - Loki 60W

Unikátně tvarovaný kompaktní mód s neobvyklým rozmístěním a inteligentní elektronikou.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
1 199 Kč –33 % 799 Kč 660,33 Kč bez DPH
KoguoVape - Loki 60W
KoguoVape - Loki 60W
1 199 Kč –33 %

Loki je kompaktní mód, zpracovaný společností KoguoVape ve stylu čím dál více oblíbeného stylu SBS (side by side - "zrcadlově shodné strany"). K tomu nabízí elegantní design v podobě zkosení horní části i dvojici tlačítek žhavení, umístěných na bočních stranách oproti sobě. Stylově však působí i přední část se zanořeným panelem, která má své vzdálenější připodobnění i na straně bateriového slotu.

Tento mód si naprosto oblíbíte - je totiž plně připraven na používání bez potřeby opakovaného nastavování a stejně tak je uzpůsoben i proti nechtěným stiskům v kapse. Nemusíte se však bát ani o to, že byste o možnost nastavení přišli. Mód má totiž prakticky umístěné poziční tlačítka ve své podstavě, kde jsou dostatečně zanořeny. Díky tomu se vám nestane, že byste si z něj po vytažení z kapsy potáhli s jiným výkonem či teplotou, než jakou jste si sami nastavili.

Nenabídne vám tak nadbytečné množství žhavících režimů, které nevyužijete, ty nejpoužívanější v podobě nastavení výkonu až 60W nebo teploty pro nikl, titan i nerezovou ocel však máte vždy k dispozici a to včetně přehledného OLED displeje. Nabídne vám proto vždy dokonalý přehled o všech parametrech, které k jeho fungování a údržbě potřebujete. Samozřejmostí je standardizovaný závit 510, poskytující volnost výběru libovolného atomizéru až do průměru 24mm. Je proto zaměřený především na příznivce MTL, výkon vás ale nebude limitovat ani pro volnější variantu DTL či přímo cloud chasing.

Vlastnosti

Rozměry: 86mm x 42mm x 29mm

Hmotnost: 90g

Rozsah výkonu: 1W - 60W

Rozmezí teploty: 100°C - 315°C

Rozmezí odporu: 0,1Ω - 3Ω

Displej: 0.91" OLED

Podporované režimy: režim výkonu (VW), režim teploty (TC) pro Ni, Ti, SS

Maximální průměr atomizéru: 24mm

Baterie: 1x 18650 (není součástí balení)

Závit: 510

Obsah balení

1x Mód Koguovape Loki 60W TC

1x Okrasný kroužek pod atomizér

1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Loki
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto