Steam Crave - Mini Robot Mod

Elegantní elektronický mód tubového formátu se snadným ovládáním a možností nastavení výstupního napětí.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Steam Crave - Mini Robot Mod

Mini Robot je novým kompaktním módem od novátorské společnosti Steam Crave, zaměřující se vždy na originalitu zpracování a neustálé vylepšování svou vlastní cestou. Společnost vydala i stejnojmenný MTL atomizér Mini Robot RTA, který k módu ladí nejen názvem, ale i vzhledem.

Minimalistický, detailně propracovaný design tohoto módu je elegantně vsazen do ergonomické konstrukce z nerezové oceli, která se v horní i spodní části mírně rozšiřuje a dává tak zařízení tvar, předurčující dokonalý úchop. Na přední straně zařízení je gravírován název zařízení s detailním znázorněním série v podobě robota, stejný symbol pak zdobí i tlačítko žhavení s integrovaným LED indikátorem, které je umístěno v horní části zařízení.

Mini Robot tak není jen stylový, ale skvěle padne do ruky a navíc disponuje průměrem pouze 23mm, bez problému tak na něj nasadíte velkou část MTL i DL atomizérů. Mód ke svému chodu využívá jednu baterii typu 18650 (není součástí balení), s níž dokáže podávat napětí až 4,2V

Uvnitř zařízení je ukrytý výkonný čip SC, navržený přímo výrobcem, který poskytuje všechny pokročilé ochranné prvky pro bezpečné a pohodlné používání. Použitý čip však umožňuje také přecházet trojklikem mezi třemi režimy napětí (3,5V, 3,8V, 4,2V), signalizovanými barevně prostřednictvím LED indikátoru (červená, žlutá, zelená). LED indikátor však umožňuje pomocí dvojkliku zkontrolovat také stav baterie, znázorněný příslušnou barvou LED indikátoru (zelená – 100-51%, žlutá – 50-26%, červená – 25-0%).

Steam Crave Mini Robot mód je ideálním zařízením pro uživatele, hledající snadný, avšak stylový tubový mód na externí baterii s možností změny napětí. Díky své jednoduchosti, možnosti sladění s mnoha atomizéry na trhu a absenci displeje je vhodný pro začátečníky i pokročilé, hledající kompaktní mód s možností přizpůsobení.

Parametry

Průměr: 23mm

Délka: 86mm

Baterie: 1x 18650 (není součástí balení)

Rozsah výstupního napětí: 3,2V – 4,2V

Rozmezí odporu: 0,35Ω – 3Ω

Použité materiály: Nerezová ocel

Obsah balení

1x Mód Steam Crave Mini Robot Mod

1x Sada náhradních dílů

1x Samolepka Steam Crave

1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Mini Robot
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto