Digiflavor - XP 77W Mod

Futuristicky zpracovaný mód se stylovým podsvícením bočního loga a otočným ovládáním.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
1 199 Kč –16 % 999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Digiflavor - XP 77W Mod
Digiflavor - XP 77W Mod
1 199 Kč –16 %

Výrobce unikátních atomizérů a módů Digiflavor, pracující pod vlajkou známé společnosti Geekvape představuje nový mód XP ve stylu futuristického kyberpunku s unikátním LED podsvícením loga, maximálním výkonem 77W a závitem 510 pro osazení atomizérů až do průměru 24mm.

Zařízení se pyšní stylovým vzhledem, umocněným díky bočním panelům s logem společnosti. Logo je opatřeno na obou stranách barevným LED podsvícením, jehož barvuintenzitu i způsob rozsvícení (svícení/blikání) lze snadno přizpůsobit v menu. K jeho rozsvícení pak dochází s každým stiskem tlačítka žhavení, během vapování tak budete mít postaráno i o vizuální zážitek, při němž budete středem pozornosti. 

Na vlnu futuristického zpracování vás však dostane i inteligentně zpracované žhavící tlačítko DigiCrown, vybavené prstencem pro ještě snazší úpravu výstupních hodnot i pohyb v rozhraní módu pouhým otáčením. V zadní části zařízení je umístěn slot pro jednu baterii typu 18650, uschovaný pod bateriovým krytem s otvory, doplňujícími esteticky futuristický dojem. Na přední straně se pak nachází dostatečně velký 0,96“ barevný TFT displej a nechybí ani inovativní port USB-C pro možnost rychlého nabíjení baterie přímo v módu.

Zařízení je také vybaveno fyzickým zamykacím posuvníkem, umístěným ze spodní strany módu. Tento posuvník můžete nastavit do třech pozic – uzamčeno (zamkne všechny funkce tlačítka), částečně uzamčeno (uzamkne otočnou funkci tlačítka, ale stále lze vapovat) a zcela odemčeno (všechny funkce tlačítka jsou odemčeny). Mód ke svému chodu využívá kvalitní čip, s jehož pomocí poskytuje maximální výkon až 77W, Na výběr pak přináší žhavící režimy výkonuteploty (pro Ni, Ti, SS), VPC (funkce křivky žhavení) a bypass (simulace mechanického módu).

Čipset také definuje moderní uživatelské rozhraní displeje, kde najdete všechny potřebné informace pro přehled o fungování – velkými písmeny je zobrazena aktuální hodnota výkonu nebo teploty (dle režimu), v menším měřítku pak nejdete informace o aktuálním odporunapětíproudu, stavu baterie a nechybí ani počítadlo potahů. V menu nastavení si můžete kromě volby žhavícího režimu také přizpůsobit jas displeje, spravovat funkci LED podsvícení loga a lze také vybrat vzhled uživatelského rozhraní z několika přednastavených možností.

Mód Digiflavor XP 77W je dokonale vychytaným zařízením, přinášejícím vysoký uživatelský komfort, snadné ovládání a futuristický vzhled v kompaktním provedení.

Parametry

Rozměry: 85,8mm x 41mm x 26,6mm

Hmotnost: 100g

Rozsah výstupního výkonu: 5W – 77W

Rozsah podporovaného odporu: 0,1Ω - 2Ω

Teplotní rozsah: 100°C – 315°C / 200°F – 600°F

Displej: 0,96“ TFT

Baterie: 1x 18650 (není součástí balení)

Nabíjení (USB-C): 5V/2A

Obsah balení

1x Zařízení Digiflavor XP 77W

1x Nabíjecí kabel USB-C

1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: XP 77W Mod
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto