Kapka's Flava

10 položek celkem
Kapkas Flava Thorn
199 Kč

Je libo trochu lahodného ledového zeleného čaje s citronem? Příchuť Kapka’s Flava Thorn zaručeně osvěží a potěší nejen v parných letních dnech.

1038
Kapkas Flava Mythoclast
199 Kč

Příchuť Kapka’s Flava Mythoclast chutná jako moučník, ale ne jen tak nějaký: skrývá v sobě zmrzlou tropickou lahůdku v podobě mangového dortu posypaného kokosem.

1036
Kapkas Flava Red Death
199 Kč

Zralá malina, čerstvé jahody a led – to je příchuť Kapka’s Red Death. Neodolatelná kombinace, která potěší i toho nejnáročnějšího mlsouna!

1037
Kapkas Flava Icebreaker
199 Kč

Příchuť Kapka’s Flava IceBreaker chutná jako ledový ananas, který vás překvapí svým chladivým efektem v ústech bez jediné kapky mentholu.

1035
Custom Flavours by Ziko S&V Bottermelk Lemon Iced
259 Kč

Unikátní chladivá příchuť, v níž nebudete mít nouzi o lahodné podmáslí, dokreslené za pomocí několika kopečků jemné vanilkové zmrzliny. K naprosté dokonalosti by však nemohlo...

988
Custom Flavours by Ziko S&V Nuts´n´Pudding
259 Kč

Základem této příchuti je nadýchaný vanilkový pudink, kterému již v základu prakticky nic nechybí. S tím se však Ziko nehodla jen tak smířit, proto jej doplnil o kousky...

987
Custom Flavours by Ziko S&V Fruit Basket
259 Kč

Tato příchuť je jako pomyslný košík s ovocem, ve kterém zkrátka nemůže chybět to nejlepší. Velkou výplň tvoří lahodné lesní jahody, dozrálé k dokonalé šťavnatosti. Maliny...

986
Kapkas Flava Reapers Juice From the Shadows
249 Kč

Tato příchuť vás zasáhne jako žádná jiná. Silný a zároveň jemný tabák s čerstvým listem máty je zakončený legendárním cooling efektem v neopakovatelném stylu Kapkas Flava!

684
Kapkas Flava Reapers Juice Death Blossom
249 Kč

Příchuť Death Blossom se skládá z několika druhů tabáků se sofistikovaným kávovým aroma. Lehké zakončení s jemným náznakem kakaových bobů. Ideální příchuť pro all day vape.

683
Kapkas Flava Reapers Juice The Reaper
249 Kč

Jednoznačný bestseller. Lahodná kombinace doutníkového tabáku se sladkým rumem a výraznou švestkou.

682

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.