GeekVape - Z Max Subohm

Clearomizér GeekVape Z Max Tank.Objem 4ml, vrchní airflow, pro přímé potahování do plic.

Varianta:
Dostupnost Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
GeekVape - Z Max Subohm
 
GeekVape Z Max Tank je nejnovějším přírůstkem do rodiny clearomizérů Zeus od výrobce GeekVape. Nabídne zejména obrovský objem na e-liquid, prvotřídní zpracování a praktický vrchní airflow systém. Délka atomizéru činí jen 55,85 mm. Průměr v části s vybouleným sklem se zastavil na 32 mm a průměr spodní základny potom činí 26 mm. Clearomizér disponuje kovovým tělem, které je doplněno o tank z borosilikátového skla. Objem tanku činí 4 ml. Doplníte do něj tak potřebné množství e-liquidu pro dlouhé hodiny nerušeného potahování. V případě potřeby pak stačí jen pootočit vrchním uzávěrem a během pár vteřin doplnit e-liquid zpět do atomizéru.
 
Banner 2
 
Ve vrchní části se nachází systém airflow, který eliminuje možné protékání v případě ucpání tělíska e-liquidem. Zároveň zprostředkuje mimořádné chuťové podání u jakéhokoliv e-liquidu. Clearomizér je kompatibilní se žhavícími tělísky ze série GeekVape M Series. V základním balení najdete dvě tělíska z této série. První nabídne odpor 0,14 ohm, druhé potom odpor 0,2 ohm. Obě jsou určena pro vzdušnější přímé potahování do plic. Spodní část clearomizéru je opatřena závitem typu 510, díky čemuž je kompatibilní s drtivou většinou modů na dnešním trhu. GeekVape Z Max Tank je velice povedený clearomizér, který je vhodný jak pro naprosté začátečníky, tak také pro pokročilé uživatele, kteří hledají funkční clearomizér pro velké množství produkované páry.
 
Banner 3
 
Délka: 55,85 mm
Průměr: 32 mm (sklo), 26 mm (základna atomizéru)
Objem: 4 ml (s větším sklem)
Airflow: vrchní
Plnění: vrchní
Typ uchycení náustku: 810
Závit: 510
 
Banner 1
 
Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
 
Velký objem
 
Samotný clearomizér nabídne obrovský objem na e-liquid. Lze do něj doplnit až 4 ml e-liquidu. Díky této velké kapacitě se můžete těšit na intenzivní používání a chutné přímé potahování do plic. S větší kapacitou si poradí s mnohahodinovým provozem bez nutnosti dalšího plnění. Větší kapacitu oceníte zejména při častém cestování, kdy není příliš času na plnění.
 
Stylový design
 
GeekVape Z Max Tank pokračuje v zaběhnuté tradici stylového designu všech atomizérů ze série Zeus. Logo série najdete opět přímo na vnitřní komoře. Tank je celkovový, nádoba na e-liquid je poté vyrobena z borosilikátového skla. Clearomizér je navíc k dostání v řadě moderních barev, aby skvěle ladil s kterýmkoliv modem.
 
Pro přímé potahování
 
GeekVape Z Max Tank je určen k přímému potahování do plic. Konstrukčně je celý clearomizér navržen pro co nejlepší podání chuti a pro zisk obrovského množství páry. Součástí balení jsou dvě tělíska z řady GeekVape M Series. První nabídne odpor 0,14 ohm, druhé potom odpor 0,2 ohm. Tato tělíska nabídnou mimořádnou produkci páry a prokreslenou chuť i pro složitější typy náplní, jako jsou tabákovky, nebo ovocné mixy.
 
Vrchní airflow
 
Stejně jako u předchozích atomizérů z řady Zeus, najdete i zde inovativní a praktický systém vrchního přísunu vzduchu. Systém je plně regulovatelný a umožňuje plnou kontrolu nad vzduchem vstupujícím do atomizéru. Díky této cirkulaci bude vždy dosaženo mimořádné chuti a zároveň skvělé produkce páry.
 
Praktické plnění tanku
 
Potřebujete si do atomizéru doplnit e-liquid? Žádný problém. Jednoduchým pohybem pootočte vrchním uzávěrem a odejměte ho. Poté můžete začít plnit do jednoho ze dvou podlouhlých otvorů. Celý tank naplníte během pár vteřin. Díky velkým otvorům pro plnění si poradí i se širšími kapátky, nebo pipetami.
 
Obsah balení:
 
1x clearomizér GeekVape Z Max Tank (4 ml)
1x žhavící tělísko GeekVape M Series (0,14 ohm)
1x žhavící tělísko GeekVape M Series (0,2 ohm)
1x náhradní pyrexové tělo (2 ml)
1x sada náhradních těsnění
1x náhradní náustek

Doplňkové parametry

Kategorie: DTL ("cloudchasing" - přímí potah do plic)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto