Eleaf - Melo 4 D25

Clearomizér Eleaf Melo 4 (D25) pro přímé potahování, vrchní plnění, objem 4,5 ml

Varianta:
Dostupnost Skladem Objednáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Eleaf - Melo 4 D25
Již čtvrtá generace oblíbeného clearomizéru Eleaf Melo 4 se představuje s několika novými prvky. Tento clearomizér je určen pro přímé potahování a zaměřuje se především na začátečníky.
 
Rozměry
 
Jeho obsluha je skutečně jednoduchá. Skládá se pouze z několika základních částí. Celková údržba je velice pohodlná a rychlá. Stejně tak výměna žhavící hlavy. V jádru se nachází nový typ žhavících hlav. Tento typ byl představen společně s clearomizérem Melo 4. Jedná se o žhavící hlavy typu Eleaf EC2, nástupce populární série Eleaf EC. Tyto hlavy jsou zpracovány ještě precizněji, pro získání chutnější páry a zároveň efektivnějšího získávání výsledných mraků. Žhavící hlavy EC2 se představují s odporem 0,3 ohm nebo 0,5 ohm. Tank nabídne objem 4,5 ml, což je dostatečná kapacita zajišťující méně časté doplňování a více času stráveného u příjemného vapování.
 
POpis
 
U clearomizéru Melo 4 samozřejmě nechybí oblíbené vrchní plnění s jednoduchým výsuvným uzávěrem. Není potřeba nic složitě šroubovat, jen zatlačte a vysuňte uzávěr do strany. Pak už dolijte e-liquid podle potřeby. Tuhost potahu si lze upravit ve spodní části, kde se nachází dva plně regulovatelné vzduchové otvory. Vše si tak přizpůsobte svým představám. Melo 4 je k dostání v řadě různých barevných variant, z nichž si zaručeně vybere každý.
 
Parametry produktu:
 
Typ: D25
Průměr: 25 mm
Délka: 53 mm
Objem: 4,5 ml
Závit: 510

Obsah balení:
 
1x clearomizér Eleaf Melo 4
1x žhavící hlava Eleaf EC2 (0,3 ohm)
1x žhavící hlava Eleaf EC2 (0,5 ohm)
1x sada náhradních dílů

Doplňkové parametry

Kategorie: DTL ("cloudchasing" - přímí potah do plic)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto