Suicide Mods - Nightmare RDA 25 mm

Extravagantní kapací atomizér s možností squonkování a precizně prokreslenou chutí.

Varianta:
Dostupnost Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
1 099 Kč 908,26 Kč bez DPH
Suicide Mods - Nightmare RDA 25 mm

Nightmare RDA je prvním atomizérem vyvinutým společností Suicide Mods, doposud známé jen na poli kvalitních módů za rozumnou cenu. Již tímto atomizérem však naplno ukazuje své zkušenosti na poli vapingu a přináší vytříbenou motací základnu, která byla následně použita za spolupráce s Vaperz Cloud i do atomizéru Valhalla RDA 28mm.

Design atomizéru byl zpracován dle filosofie samotné společnosti, proto působí neobvykle, výstředně, ale originálně. Skvěle se proto popasuje s kterýmkoli módem pro atomizéry do 28mm a umocní celý dojem ze sestavy. Na své si navíc příjdou i příznivci lebkového tématu, při bližším zkoumání rytiny její kompozici zkrátka nepřehlédnete, stala se totiž emblémem právě atomizérové řady Nightmare. Stylu se nevymykají ani dělené otvory pro přísun vzduchu, kterých se na každé straně nachází osm. Rozhodně však nejde pouze o designový prvek, jejich působení zajišťuje perfektní zásobování vzduchem, které je dováděno speciálním kanálkem ke spirálkám.

Pod topcapem se ukrývá dvoupostová motací základna se dvěma posty uprostřed. Spirálky jsou umisťovány směrem k bočním stranám, přičemž se nachází naproti sobě. Každá ze spirálek má pod sebou vyústění vzduchových kanálků, dělený do několika otvorů. Tím je zajištěno rovnoměrné rozložení na spirálce a současně i umocnění výsledné chuti vdechované páry.

Atomizér si nejlépe užijete při squonkování, pro které je vybaven žlábky o hloubce 7mm. Po správném usazení vaty je proto možné jej používat déle bez nadbytečného zakapávání a tak si naplno užít kombinaci RDA atomizéru s pohodlností při jeho používání.

Vlastnosti:

Průměr: 25mm

Obsah balení:

1x Atomizér Suicide Mods Nightmare RDA 28mm

1x Náhradní prodloužený driptip

1x Sada náhradních dílů

1x Náhradní driptip

1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: RDA atomizéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
naskladnění 4.10.2023 16:37
Dobrý den, máte prosím nějaký odhad kdy by měl být skladem v černé barvě?
Odpovědět
Používáme ověření věku Adulto