SmokerStore - Taifun GX RDTA 4ml

Očekáváná4mlverze topcoileratomizéruTaifunGXje konečně k dostání i u nás v ČR! Oproti2ml verzipřinášízásobování pomocí dvou ocelových lanek. Použité řešení zaručuje možnost využívat tank do poslední kapkye-liquidu.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
4 599 Kč 3 800,83 Kč bez DPH
SmokerStore - Taifun GX RDTA 4ml

Na první pohled vás zaujme masivní žebrování v horní části atomizéru, které slouží jako účinné chlazení kotelny. Ta je vyrobena kompletně z nerezové oceli a díky kónickému tvaru napomáhá k dobrému přenosu chuti e-liquidu. Typická pro Smokerstore single coil základna umožňuje osazení i mohutnými spirálkami typu clapton. Spodní část tvoří nádoba o objemu 4ml e-liquidu.

Boční přívody vzduchu s možností regulace vedou ke spirálce a zaručují skvělý přenos chuti. Plnění probíhá pomocí bočního otvoru a díky tomu atomizér nemůže protékat. Jako přívod e-liquidu k vatě slouží v případě Taifun GX dva kanálky určené pro umístění zásobovacích elementů. Kromě předinstalovaných ocelových lanek můžete použít i mesh, který je součástí balení a případně i vatu a používat tak Taifun GX jako klasický RDTA tank.

Díky svému průměru 23mm se Taifun GX skvěle hodí jak na regulované MODy, tak i na mechaniky. Ocelový náustek disponuje dostatečně širokým průměrem pro odvod páry a esteticky tvoří jeden celek s atomizérem. Při maximálně otevřeném přívodu vzduchu lze projev Taifun GX přirovnat k oblíbenému GT IV ovšem se zcela novým vykreslením chutě vašeho oblíbeného e-liquidu!

Balení obsahuje:
1x Taifun GX atomizér
2x Mesh plátek
1x sada těsnění a nářadí
1x Manuál
2x plátek mesh
 
Parametry:
Průměr: 23mm
Objem: 4ml
Materiál: nerezová ocel 304
Závit: 510
 
Barva: Stříbrná (Silver)

Výrobce: SmokerStore GmbH (Německo)

Doplňkové parametry

Kategorie: RDTA atomizéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto