Steam Crave - Mini Robot MTL RTA

Neobyčejně stylizovaný RTA atomizér s kompaktní jednospirálkovou základnou.a specificky řešenými přívody vzduchu.

Varianta:
Dostupnost Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Steam Crave - Mini Robot MTL RTA

Mini Robot je nový RTA atomizér od inovátorské společnosti Steamcrave, zaměřující se vždy na originalitu zpracování a neustálé vylepšování. Nejinak je proto zpracovaný i váš nový "vape-robot", který se vám vždy postará o dokonalé zpracování chuti MTL potahu.

Design od Steamcrave vás bude vždy bavit. Netradiční konstrukce atomizéru Mini Robot utváří již na první pohled výjimečný dojem, kdy u ploché části zcela převládá sklo, poskytující ještě lepší přehled nad stavem tanku než kdy dříve. Skleněná část je elegantně proložena kovovými částmi, sahajícími od báze přes schodkovitý "zvon" až k topcapu.

Topcap atomizéru je jemně zploštělý a spolu s částí nacházející se za sklem připomíná talíř UFO. To však není jediným mysteriózním prvkem, nejvíce totiž zaujmou dva šroubky, umístěné zešikma topcapu. Tyto šroubky jsou speciálně zpracované vyměnitelné airflow vložky, umožňující po výměně tužší nebo naopak volnější potah s výhodami horního přísunu vzduchu. Specialitou je však také umístění plnících otvorů, ke kterým získáte přístup pouhým pootočením a vytažením driptipu.

Motací základnu atomizéru naleznete uprostřed "zvonu" po odšroubování báze. Šroubková základna se skládá ze dvou protilehlých šroubků, mezi něž umístíte doprostřed jednu spirálku. Pro snadné a zároveň přesné umístění je po bocích opatřena sloupky se zakulacenými výřezy, spirálku tak vždy pohodlně usadíte a připevníte na správné místo pro co nejlepší chuťový výsledek.

Pro usazení vaty jsou k dispozici praktické žlábky, zajišťující vzhledem k umístění kanálků zcela ve spodu tanku naprosto bezchybný přísun e-liquidu ke spirálce a tím neustálé zásobování pro plně komfortní používání.

Parametry

Průměr: 23mm

Délka: 41,35mm

Objem: 2ml / 3ml (s vypouklým sklíčkem)

Obsah balení

1x Atomizér Steamcrave Mini Robot RTA

1x Náhradní vypouklé sklíčko

1x Náhradní driptip

1x Sada airflow vložek (0,8mm; 1,2mm; 1,6mm)

1x Předmotaná spirálka SS316L 0,45Ω

1x Sada náhradních dílů

1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: RTA atomizéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto