SvoëMesto - Kayfun V5 SE

Nová verze oblíbenéhoatomizéruSvoëMestoKayfun V5SEje bezpochyby jeden znejlepšíchRTAatomizérůsoučasnosti. Vyroben výhradně znerezové oceliSS316laPSUpřináší mnoho technologických inovací a neopakovatelné podání chutie-liquidu.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
3 499 Kč 2 891,74 Kč bez DPH
SvoëMesto - Kayfun V5 SE

Druhá verze Kayfun V5 SE přináší několik novinek. O 5mm kratší tělo atomizéru než klasická verze Kayfun V5. V balení nalezenete dvě nová těla (PSU tank shield a PSU full size tank). A v neposlední řade PSU vložka do náustku, díky které docílíte kompaktního PSU designu.

Plně nastavitelný přívod e-liquidu ke spirálce umožňuje dosáhnout skvělého projevu pomocí jemného ladění. Samotný Kayfun 5 pojme 3,2ml e-liquidu se skleněným tělem a až 4ml s kovovým tělem. Samozřejmostí je horní plnění (Topfill). Podtlakový systém umožňuje snadný přístup ke spirálce i s naplněným tankem.

Zvětšená základna poskytuje mnohem větší komfort při instalaci spirálky, která je jištěna šrouby M2. Základna pojme i velké spirálky typu clapton a podobné.

Ačkoliv většina uživatelů bude Kayfun 5 používat pro klasické šlukování (MTL), zvětšené přívody vzduchu umožňují i přímý potah do plic (DL). Řečí čísel je přívod vzduchu regulovatelný v rozmezí 1,8mm až 3,2mm.

Průměr 22mm umožňuje použití Kayfunu 5 SE na většině gripů, MODů i baterií e-cigaret. Kompatibilitě napomáhá také 510 závit s regulovatelným centerpinem.

Za zmínku stojí také speciální náustek, který je odolný proti zahřívání. V balení naleznete také náhradní tělo a můžete si zvolit, zda bude tank výhradně nerezový nebo se skleněným tělem.

Po stránce funkčnosti, kvalitě zpracování a podání chuti je originál SvoëMesto Kayfun 5 SE naprostou špičkou v oblasti e-kouření.

Balení obsahuje:
1x Kayfun V5 SE Tank
1x PSU tank
1x sada těsnění a nářadí
 
Parametry:
Délka: 55mm
Průměr: 22mm
Objem: 3,2ml-4ml
Materiál: nerezová ocel 316L / PSU
Závit: 510
 
Barva: Stříbrná (Silver)

Výrobce: SMtec GmbH (Německo)

Doplňkové parametry

Kategorie: RTA atomizéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto