VooPoo - Drag Q

Novinka od společnosti VOOPOO. MTL i DL setík do kapsy.

Varianta:
Dostupnost Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
799 Kč 660,33 Kč bez DPH

VOOPOO přichází s elektronickou cigaretou, která je natolik jednoduchá, že ji zvládne používat i začátečník a zároveň natolik pokročilá, že i zkušený vaper ocení její kvality. Drag Q je e-cigaretou bez displeje a s jediným tlačítkem. Zaoblený tvar baterie se skvěle drží, což podporuje i kožený panel (případně panel z uhlíkových vláken). Nenajdete zde displej, ani nastavitelné režimy, ovládat Drag Q zvládnete pomocí jediného tlačítka a kolečka. Velký barevný LED indikátor na boční straně e-cigarety jasně informuje o zbývající kapacitě baterie. K nabíjení je vespod baterie připraven rychlý USB-C port.

Banner 2

Pohodlné a velké kolečko pod tankem Vám umožní nejen si snadno a přesně nastavit přívod vzduchu a tím i přizpůsobit volnost potahu svým potřebám, ale zároveň spolu se vzduchem nastavíte i výkon. Inovativní způsob nastavení přichází s jednoduchým nastavením, kdy přívod vzduchu a výkon jdou ruku v ruce a jediným kolečkem nastavíte obojí. Nicméně VOOPOO Drag Q umožňuje také nastavit přívod vzduchu odděleně od výkonu, stačí během otáčení kolečka podržet tlačítko a výkon zůstane na stejné hodnotě, zatímco si upravíte proudění vzduchu do podu.

Banner 1

VOOPOO Drag Q je doplněn o nový ITO-X Pod, který nabízí konstrukci z nerezové oceli a skvělou kapacitu 3,5ml. S novým podem přichází také nové ITO žhavící hlavy, které jsou vybaveny hned čtyřmi těsnícími kroužky a jsou pevně usazeny v podu tak, že nehrozí protékání e-liqiudu. Balení obsahuje hned dvě takové hlavy, obě mají různé odpory. Jedna má odpor 0,5Ω a je ideální pro utažené potahy přímo do plic, druhá nabízí vyšší odpor 1,2Ω a skvěle se hodí pro potahování pusa-plíce. Žhavící hlavu není potřeba do podu nijak šroubovat, stačí ji do něj zasunout.

Banner 4

Obsah balení a parametry

1x VOOPOO Drag Q baterie
1x VOOPOO ITO-X Pod 3,5ml
1x žhavící hlava ITO-M0 0,5Ω
1x žhavící hlava ITO-M3 1,2Ω
1x USB-C kabel

Obsah balení a parametry mohou být ještě upřesněny.

Rozměry: 92,5mm x 24mm x 14mm
Objem: 3,5ml
Nastavitelný výkon: 8W-25W
Podporované režimy: VW
Podporovaný odpor: 0,3Ω-3Ω
Baterie: 1250mAh
Nabíjení: USB-C port
Závit: Vlastní
Materiál: zinková slitina, kůže, silikon, nerezová ocel, PCTG

Doplňkové parametry

Kategorie: Drag Q
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto