Oxva - Unibox PnM Kit

Stylová sada superodolného módu s certifikací IP68 a osvědčeného atomizéru Unione PnM Tank.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
1 599 Kč 1 321,49 Kč bez DPH
Oxva - Unibox PnM Kit

Stále ještě poměrně nová společnost OXVA, která nám však přinesla již mnoho produktů nyní přichází ve spolupráci s VapX s opravdovým unikátem v podobě sady "nesmrtelného" jednobateriového módu Unibox a kvalitního atomizéru Unione PnM Tank. Ten vám poskytne exkluzivní design, zvýšenou odolnost proti otřesům, vodě i prachu a velmi detailní chuťové podání, plynoucí z meshových žhavících hlav Uniplus.

 

Na první pohled upoutá svým vytříbeným vzhledem v podobě ostřejších hran, kombinovaných s mírnými zaobleními. Toto ergonomické provedení zajišťuje, že vám padne vždy skvěle do ruky a současně je jeho úchop velmi sebevědomý. Nejvíce proto připomíná styl high-tech. Tělo módu je vyrobeno ze zinkové slitiny, díky níž je odolné proti mechanickému poškození. Předností módu je však certifikovaný stupeň krytí IP68, zajišťující módu jak úplnou odolnost proti vniknutí prachu do zařízení, tak i vodotěsnost pro potopení ve vodě i po delší dobu. Nechybí však ani odolnost proti pádům a otřesům, mód je tak vždy připraven jít s vámi do akce, ať už se pohybujete kdekoliv. Atomizér Unione PnM Tank je pak vyroben za kombinace nerezové oceli a skla.

Kromě odolnosti se však výrobce zaměřil také na pohodlnost použití. Z toho důvodu je vybaven pokročilým čipsetem, přizpůsobeným na míru co nejkomfortnějšímu použití. Na displeji tak máte k dispozici intuitivní uživatelské prostředí, prostřednictvím něhož si mód přizpůsobíte zcela podle vašich představ. K dispozici poskytuje režim výkonu, napětí, teploty, křivky i Bypass, nebude vám tak chybět nic, co byste mohli k pohodlnému chodu potřebovat. Nabízí však také přizpůsobení rozhraní a to jak přímo z módu, tak i pokročileji po připojení prostřednictvím PC aplikace UniTool, jež umožňuje v případě vydání i aktualizaci firmwaru. Horkou novinkou je také test výkonnosti baterie přímo v módu, budete tak mít zkrátka přehled o všem potřebném k bezpečnému a bezstarostnému použití.

Atomizér Unione PnM Tank v sadě rozhodně není žádným nováčkem, jeho žhavící hlavy Uniplus jsou k dostání ve dvou nízkoodporových variantách (0,15Ω; 0,3Ω), zaručujících současně s použitím meshe vysoce kvalitní podání chuti při nadstandardní velké tvorbě husté páry. Zároveň umožňuje velmi rychlou výměnu žhavící hlavy vzhledem ke speciální konstrukci na bázi POD cartridge a tak u výměny nemusíte trávit více času, než u ostatních atomizérů.

Tato sada je proto vhodný nejen pro dobrodruhy, ale i osoby s aktivním způsobem života, kterým usnadní údržbu, dobu nabíjení a zároveň poskytne dostatek prostředků pro přizpůsobení dle vlastních požadavků, to vše v prvotřídně odolném kabátku módu.

Parametry

Mód

Rozměry: 89mm x 39mm x 29mm

Hmotnost: 144g

Rozsah výstupního výkonu: 5W - 80W

Rozsah výstupního napětí: 0,5V - 9V

Rozmezí odporu: 0,08Ω - 3Ω

Podporované režimy žhavení: režim výkonu, napětí, regulace teploty, křivky žhavení, Bypass

Displej: 0,96"

Baterie: 1x 18650 (není součástí balení)

Parametr nabíjení: 5V/2A

Použité materiály: Zinková slitina

Atomizér

Průměr: 24,5mm

Délka: 49,6mm

Hmotnost: 65g

Objem tanku: 4ml / 5ml (s vypouklým sklíčkem)

Použité materiály: Nerezová ocel, sklo

Obsah balení

1x Mód OXVA Unibox 80W TC

1x Atomizér OXVA Unione PnM Tank

1x Žhavící hlava Uniplus 0,15Ω Mesh

1x Žhavící hlava Uniplus 0,3Ω Mesh

1x Náhradní vypouklé sklíčko

1x Kabel USB-C

1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Unibox PnM Kit
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto