Eleaf - Ijust D20 POD Kit

Praktické pen-style MTL POD zařízení s dostatečným výkonem elegantním designem a možností přepínání mezi režimy.

Varianta:
Dostupnost Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Eleaf - Ijust D20 POD Kit

Oblíbený výrobce Eleaf přichází na trh s novinkou z legendární řady iJust. Nové POD zařízení iJust D20 je elegantním, kompaktním společníkem pro MTL s výkonem až 30W a celkem třemi režimy žhavení.

Banner 3

Stejně jako předchůdci z řady iJust je i D20 designován do pen-style zařízení, nejvýraznějším prvkem je tedy kulaté tlačítko žhavení, intuitivně umístěné v horní polovině pro snadný stisk. Okolo tlačítka žhavení je stylově umístěn kroužek s LED indikátorem právě zvoleného žhavícího režimu. Pod cartridge je pak umístěn airflow kroužek se zdrsněným povrchem, díky kterému je nastavení ideálního potahu velmi pohodlné. Nechybí však ani název zařízení v přepracovaném fontu ve spodní části.

Banner 1

Horní část je opatřena náustkem typu 510, nasedajícím na vyměnitelnou cartridge s objemem až 3ml. Váš oblíbený e-liquid jednoduše doplníte do otvorů v horní části cartridge, k nimž se dostanete po jemném odsunutí topcapu do strany. Cartridge je kompatibilní s továrními žhavícími hlavami série Eleaf GTL, vybavenými meshem pro co nejlepší prokreslení chuti i kvalitní tvorbu páry. Samotné tělo ukrývá integrovanou baterii o kapacitě 1500mAh, zajišťující dlouhou výdrž na plné nabití.

Banner 2

Zařízení se pyšní dvěma možnostmi spínání, mimo klasického žhavení stiskem tlačítka lze proto využívat i automatické zažhavení potahem. Kromě toho však umožňuje i volbu mezi třemi předvolenými žhavícími režimy. Aktuálně zvolený režim je znázorněn prostřednictvím příslušné barvy LED indikátoru. Na výběr tak máte mezi režimy HIGH (nejvyšší možný výkon vzhledem k vložené žhavící hlavě, zelené světlo), MEDIUM (středový výkon žhavící hlavy, modré světlo) a LOW (nejnižší podporovaný výkon vložené žhavící hlavy, červené světlo).

Volnost nebo naopak tuhost potahu snadno ovlivníte otočným airflow kroužkem, umožňujícím upravit množství přísunu vzduchu ke spirálce volbou ze čtyř drobných kulatých otvorů po stranách, snadno si tak naleznete ideální volbu právě pro vás.. Eleaf iJust D20 je proto praktickým MTL/RDL zařízením, přinášejícím jednoduchou výměnu žhavících hlav, snadné plnění a výborné chuťové podání, je proto vhodné i pro začátečníky.

Parametry

Průměr: 20mm

Výška: 136mm

Hmotnost: 65,3g

Maximální výkon: 30W

Objem cartridge: 3ml

Kapacita baterie: 1500mAh

Nabíjení: USB-C 5V/1,5A

Obsah balení

1x POD mód Eleaf iJust D20

1x Cartridge iJust D20

1x Tovární žhavící hlava GTL 0,8Ω Mesh (12W-18W)

1x Tovární žhavící hlava GTL 1,2Ω Mesh (7W-13W)

1x Nabíjecí kabel USB-C

1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: iJust D20 POD Kit
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto