Doprava a platba

Objednávky z e-vapo.cz můžeme dopravit pouze na adresu v České republice. Prozatím nenabízíme mezinárodní dopravu. Vaši objednávku bude doručovat Česká pošta, kurýrní služba PPL anebo přepravní společnost Zásilkovna (dle Vašeho výběru).

Vaše objednávka bude doručena do 1-5 pracovních dnů (od pondělí do pátku). Jakmile je vaše objednávka odeslána, pošleme vám potvrzovací e-mail se sledovacím číslem zásilky. Pokud by nastala nějaká komplikace (např. zboží nebude skladem, zjistíme vadu), ihned Vás budeme informovat o možném časovém prodlení. 

Všem zákazníkům doporučujeme, aby se v našem e-shopu registrovali. Získají tak lepší přehled o svých objednávkách a snazší přístup k daňovým dokladům. 

 

Způsoby dopravy

 

Česká pošta

 • Balík do ruky

Vaši objednávku doručí balíková služba, případně si ji později vyzvednete na pobočce České pošty. 

  • Poštovné při platbě předem: 109 Kč
  • Při platbě dobírkou: + 39 Kč
  • Při nákupu nad 1500 Kč je poštovné zdarma 
 • Balík na poštu

Vaše objednávka Vám bude doručena na Vámi zvolenou pobočku České pošty. Pobočku ČP zvolíte při volbě dopravy na konci procesu objednávky.

  • Poštovné při platbě předem 99 Kč
  • Při platbě dobírkou: + 39 Kč
  • Při nákupu nad 1500 Kč je poštovné zdarma

Jelikož jsou naše produkty prodejné pouze osobám starším 18 let, budete při přebírání zásilky vyzváni k ověření věku předložením OP.

PPL CZ

Pro úspěšné doručení objednávky Vám doporučujeme, abyste zadali adresu místa doručení takovou, kde se v čase doručení budete nejpravděpodobněji nacházet. Zadejte také telefonní číslo, aby Vás kurýr mohl kontaktovat. 

Co se stane, když nebudu doma v době doručení?
Pokud nebudete v době prvního pokusu o doručení doma, bude Váš balík uložen na nejbližší pobočku Parcel Shopu PPL. Poté Vám PPL pošle e-mail a SMS s informacemi o tom, kde si zásilku můžete vyzvednout. Váš balíček bude uložen v daném Parcel Shopu po dobu 7 dní. 

V případě dalších dotazů směrem k PPL, kontaktujte přímo dopravce na lince 225 331 500. Prosíme, mějte připravené číslo zásilky. 

  • Doručení PPL při platbě předem:  119 Kč
  • Při platbě dobírkou: + 39 Kč (v případě dobírky lze platit platební kartou přímo u řidiče)
  • Při nákupu nad 2500 Kč je doručení zdarma

Jelikož jsou naše produkty prodejné pouze osobám starším 18 let, budete při přebírání zásilky vyzváni k ověření věku předložením OP.

Zásilkovna 

Svou objednávku si snadno vyzvednete na Vámi zvolené pobočce Zásilkovny. V případě, že jste jako způsob platby zvolili dobírku, můžete Vaši zásilku uhradit hotově či platební kartou.

  • Doručení na Zásilkovnu při platbě předem: 79 Kč
  • Při platbě dobírkou: + 39 Kč 
  • Při nákupu nad 900 Kč je doručení zdarma 

Osobní odběr na prodejně 

Vaši objednávku si jednoduše vyzvednete na naší prodejně. Akceptujeme platbu hotově nebo platební kartou. Neplatíte žádné poštovné. 

Jelikož jsou naše produkty prodejné pouze osobám starším 18 let, budete při přebírání zásilky vyzváni k ověření věku předložením OP.

Platba

Vaši objednávku lze uhradit následujícími způsoby:

Platba na dobírku: Pokud zvolíte způsob platby na dobírku, můžete za objednávku zaplatit přímo dopravci při převzetí zásilky. Budete mít možnost platit v hotovosti nebo platební kartou. Pokud se rozhodnete platit v hotovosti, ujistěte se, že jste si připravili přesnou částku - je možné, že dopravce nebude mít hotovost na vrácení. V případě, že zvolíte jako způsob platby dobírku, berte prosím na vědomí, že Vám bude navíc účtována částka 35 Kč za doběrečné. 

Bankovním převodem: Po zadání objednávky obdržíte potvrzovací e-mail obsahující potřebné údaje pro bankovní převod. Jakmile Vaše platba dorazí na náš účet, začneme objednávku zpracovávat. V závislosti na Vaší bance může trvat 2–4 pracovní dny, než k nám platba dorazí. Produkty, které jste si objednal/a, budete mít rezervované maximálně 7 dnů.

Číslo našeho BÚ: 2401808122/2010

Variabilní symbol: číslo objednávky 

Platební brána Global Payments: Svoji objednávku můžete zaplatit ihned po jejím zadání prostřednictvím zabezpečené 3D Secure brány. Použijte Vaší platební kartu Visa, Mastercard nebo Maestro. U tohoto platebního styku se objednávka ihned stává zaplacenou.

Hotově nebo platební kartou při převzetí objednávky na naší prodejně. 

Vrácení zboží 

Pokud nejste se svým zbožím spokojeni, kontaktujte nás. Dle zákona máte nárok, 14 dní od uskutečnění prodeje, na vrácení zboží bez udání důvodů. Dle Vaší žádosti Vám můžeme zaslat jiné zboží, vystavit slevový kód na příští nákup anebo Vám vrátíme peníze.

 • kontaktujte nás, abychom společně domluvili způsob vrácení zboží 
 • zboží pečlivě zabalte, aby se obsah nepoškodil
 • přiložte číslo objednávky nebo jednoduše vyplňte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy
 • jakmile zboží dorazí zpět do naší prodejny, vyřídíme Vaši výměnu či vrácení peněz

Možnost vrácení zboží do 14 dnů, se nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku, na zboží, které podléhá rychlé zkáze, na zboží, které vykazuje známky opotřebení nebo zastarání. Pokud není možné, zboží vrátit v původním stavu, prosíme, kontaktujte nás prostřednictvím emailu team@e-vapo.cz nebo volejte 723 623 673.

Používáme ověření věku Adulto