Emporio

České E-liquidy Emporio spadají pod záštitu známého výrobce, který již na trh uvedl řadu příchutí značky Imperia, nebo například stejnojmenné báze pro míchaní. Nově přidává prvotřídní hotové náplně, které vynikají originálními příchutěmi a kvalitou. 

Náplně jsou ve vyváženém poměru 50 PG / 50 VG - jsou tedy vhodné pro veškeré typy E-cigaret. V nabídce si vyberete E-liquid bez obsahu nikotinu nebo verzi s obohacením nikotinu - 3mg, 6mg, 12mg, 18mg.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem
Emporio - Tabáček Mentol
89 Kč

Kombinace tradičních tabáků doplněna o chuť svěžího mentolu.Náplň vhodná pro milovníky silnějších, tabákově-mentolových chutí.

20/0MG
Emporio - Tabáček
89 Kč

Kombinace tradičních tabáků. Náplň vhodná pro milovníky silnějších tabákových chutí. V závěru můžete ucítit slabý, vanilkový tón.

19/0MG
Emporio - RY4
89 Kč

Pod neobvyklým názvem RY4 se ukrývá chuť fermentovaného tabáku s nádechem sladkého karamelu a pravé vanilky. Ideální volba pro milovníky tabákově-sladších náplní.

18/0MG
Emporio - Red Baron
89 Kč

Náplň Red Baron je kombinací jedinečných chutí. Červený a černý rybíz, který se mísí s chutí jahody, to vše doplněno o chuť černých rozinek, anýzu a mentolu. To pravé pro...

17/0MG
Emporio - Pinky
89 Kč

Osvěžující náplň Pinky v sobě kombinuje chuť jahod, malin, citrusů a růžového grapefruitu. E-liquid je skvělou volbou pro milovníky chladivých náplní.

16/0MG
Emporio - Old Tribe
89 Kč

Neobyčejná kombinace tradičního tabáku a lískového oříšku. V závěru můžete ucítit chuť jemné lázeňské oplatky. Ideální pro milovníky tabákových náplní.

15/0MG
Emporio - Meloun
89 Kč

Výborná chuť vodního melounu s nádechem máty a mentolu. Velice osvěžující náplň, která potěší milovníky ovocně-chladivých e-liquidů.

14/0MG
Emporio - Lime Cake
59 Kč
89 Kč (–34 %)

Hledáte typickou moučníkovou náplň? Jste tu správně! Lime Cake nabízí chuť cheesecaku s kapkou limetkové šťávy. E-liquid je navíc obohacen o chuť jemného krému s bílou čokoládou.

13/0MG
Emporio - Lesní ovoce
89 Kč

Směs výborného lesního ovoce - borůvek, malin, ostružin a lesních jahod. Lahodný ovocný mix s příjemně sladkou chutí. Jako bonus navíc lékořicový tón v závěru.

12/0MG
Emporio - Jahoda
89 Kč

Příjemně sladké, zralé jahody s chladivým tónem v závěru.Výborné osvěžení, které potěší nejen během letních dní.

11/0MG
Emporio - Gold Tobacco
89 Kč

Směs fermentovaných tabáků s jemným nádechem oříšku v závěru. To pravé pro milovníky kvalitního tabáku.

10/0MG
Emporio - Coco Cream
89 Kč

Co si pod názvem Coco Cream představit? Ideálně lahodný koktejl Pina Colada. Náplň kombinuje chuť kokosového mléka, krému a ananasu.

9/0MG
Emporio - Cappuccino
89 Kč

Náplň vhodná pro milovníky kávy, především tedy milovníky výborného italského cappuccina. Ucítíte chuť silného espressa, mléka a lahodné, mléčné pěny.

8/0MG
Emporio - Broskev
89 Kč

Máte rádi zralé a šťavnaté broskve? Přesně tak totiž chutná tato výborná náplň značky Emporio. V závěru můžete cítit chuť ananasu.

7/0MG
Emporio - Bourbon
89 Kč

Tabák a Bourbon whiskey. Dvojice, která jakoby byla pro sebe stvořená. Lahodná Bourbon náplň je navíc obohacena o tóny kávy a pravé vanilky.

6/0MG
Emporio - Borůvka
89 Kč

Příjemně natrpklá chuť lesních borůvek. Náplň je dobrou volbou pro ty, kteří nevyhledávají příliš sladké či moučníkové e-liquidy.

5/0MG
Emporio - Baba Jaga
89 Kč

Kombinace tradičního tabáku s ojedinělou chutí perníku. Perníkové koření dodává tabáku neobvyklé kouzlo. Tuto chuť si zamilujete.

3/0MG
Emporio - Apple Shisha
89 Kč

Červené a zelené jablko v kombinaci s lékořicí a malým množstvím medového tabáku. To pravé z chutí východního orientu.

2/0MG
Nahoru
Další produkty