Drops

Řada Drops je specifická svou vyváženou plností s intenzivní návykovou chutí. To přitom napříč spektry kategorií. Proto mezi nimi naleznete exkluzivní dezertní příchutě současně s unikátní ovocnou souhrou. Pokud zastáváte heslo, že vám slabé a nevýrazné E-liquidy do atomizéru nesmí, pak je řada Drops přesným opakem a navíc horkým kandidátem na vaše nové oblíbené příchutě.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem
Infamous Drops - Purple Drops - Hroznová limonáda
209 Kč
249 Kč (–16 %)

Purple Drops - úžasně osvěžující aroma, které evokuje chuť limonády z černých hroznů. V závěru se dostaví jemný, ledový nádech.

594
Infamous Drops - Blue Drops - Limonáda z bobulí
209 Kč
249 Kč (–16 %)

Blue Drops představuje skutečný koktejl z toho nejžádanějšího ovoce. V příchuti dominují sladké borůvkové tóny v kombinaci s jemně natrpklým, rybízovým nádechem. Závěr patří...

596
Infamous Drops - Red Drops - Lesní plody
209 Kč
249 Kč (–16 %)

Aroma Red Drops kombinuje chuť lesního ovoce s anýzem. V popředí stojí tóny jahod, malin, borůvek a ostružin. V závěru přichází ledová koncovka.

595
Infamous Drops  - Yellow Drops - Citronový koláč
209 Kč
249 Kč (–16 %)

Představte si chuť krémového dortu s citronovým nádechem.Aroma Yellow Drops jistě potěší všechny milovníky moučníkových chutí.

591
Infamous Drops - Orange Drops - Pomerančový Dort
209 Kč
249 Kč (–16 %)

Aroma Orange Drops přichází s originálními tóny krémového dortu s pomeranči. V závěru můžete cítit nádech sušenky. Příchuť bude zcela jasnou volbou pro milovníky moučníkových...

597
Infamous Drops - Pink Drops - Citrusová limonáda
209 Kč
249 Kč (–16 %)

Pink Drops představuje ideální osvěžení během horkých, letních dní. Snoubí v sobě tóny citrusových plodů - pomeranče, citronu a grapefruitu. Celé aroma nakonec evokuje chuť...

593
Infamous Drops - Green Drops - Mango, zmrzlina a máta
209 Kč
249 Kč (–16 %)

Green Drops představuje opravdové, tropické osvěžení. Snoubí v sobě chuť exotického manga a chladivé zmrzliny. V závěru se dostaví jemná, mátová tečka.

592
Používáme ověření věku Adulto