DRUHY ATOMIZERŮ

ATOMIZÉRY NA TOVÁRNÍ HLAVY

Atomizery na tovární hlavy jsou atomizery, které jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s továrními hlavami. Tovární hlavy jsou základní součásti elektronických cigaret, které obsahují cívku a vatovou vložku, která nasákne e-liquid a následně se ohřeje, aby vytvořila páru. Jsou navrženy tak, aby byly snadno vyměnitelné žhavící hlavy a aby poskytovaly uživatelům vyšší komfort.

Každý výrobce má svojí výrobní metodu a svoje nápady na konstrukční řešení žhavících hlav i zařízení. Žhavící hlavy jsou vždy určené pro určitý druh a značku Atomizerů a až na vyjímky nejsou spolu kompatibilní. 

Životnost žhavících hlav ovlivní hned několik faktorů. Liquid, četnost potahů, barva liquidu a jiné. V průměru vydrží hlava 14 dní až 3 týdny.

Atomizery na tovární hlavy jsou také ideální pro nové uživatele, kteří se teprve učí používat elektronické cigarety a nechtějí investovat do dražších a složitějších atomizerů.

Tyto atomizery se dále dělí na DL a MTL. - Více v článku - "Rozdíl mezi MTL,RDL a DL"

DIY ATOMIZÉRY

DIY atomizery jsou atomizery, které jsou navrženy tak, aby si uživatel samotný sestavil build (spirálku a vatu). Tyto atomizery jsou obvykle vyrobeny z nerezové oceli nebo jiných kovů a jsou k dispozici v mnoha různých typech a designech.

Uživatelé, kteří se rozhodnou používat DIY atomizery, mají větší kontrolu nad výkonem a chutí svých elektronických cigaret. Tyto atomizery umožňují uživatelům nastavit různé parametry, jako jsou odpor a velikost spirálky (coil), což umožňuje uživatelům dosáhnout lepšího výkonu a chuti.

Používání DIY atomizerů je však určitým způsobem pokročilejší a vyžaduje určitou míru znalostí a zkušeností s elektronickými cigaretami. Uživatelé, kteří si chtějí vyzkoušet DIY atomizery, by měli být obezřetní a důkladně se seznámit s návody a postupy.

Výhoda těchto atomizer jsou levnější provozní náklady (spirálky,vata), ale nevýhodou je vyšší cena.

Tyto atomizery se dále dělí na DL a MTL. - Více v článku - "Rozdíl mezi MTL,RDL a DL"

 

Používáme ověření věku Adulto