Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem
Dinner Lady - Sweets Watermelon Slice Ice
249 Kč

PříchuťWatermelon Slices Icepřináší mrazivý a osvěžující mix vodního melounu se sladkým a lehce šumivým nádechem limonády!

6482
Dinner Lady - Sweet Fusion Ice
249 Kč

Sweet FusionIcepřináší pořádnou dávku lahodného ovoce pro vaše chuťové buňky. Nebudete věřit, jak moc vás dokonalá chuťová kompozice ochromí. Mrazivá varianta s coolingem pro...

6481
Dinner Lady - Bubble Trouble Ice
249 Kč

Bubble Trouble Icepřináší sladké žvýkačkové mraky! První příchuť, která dala vzniknout řadě Tuck Shop si zamilujete díky její sladké a plné chuti. Nově v chladivém provedení Ice...

6480
Dinner Lady - Lemon Sherbet Ice
249 Kč

PříchuťLemon Sherbetto je citrónová bomba v podobě Lemon Sherbet přináší explozi sladkých a kyselých tónů! Nově v chladivém provedení nejen do horkých letních dní.

6479
Dinner Lady - Strawberry Bikini Ice
249 Kč

Legendární příchuťStrawberry Bikini Iceje chladivý jahodový mix doplněný o pikantní citróny, který vám dodá maximální pohodu ve vašematomizéru.

6478
Dinner Lady - Apple Sour Ice
249 Kč

Apple Sours Iceto je nostalgická příchuť pro každodenní nakopnutí! Sladké jablko pečlivě vybalancované lehkou kyselostí na závěru. Nově s coolingem pro mrazivé osvěžení.

6477
Dinner Lady - Blue Menthol
249 Kč

Blue Menthol je autentická chuť mentolu pro všechny milovníky výrazných a chladivých příchutí s jemným ovocným nádechem. Poznejte tajemství britského výrobce Dinner Lady a...

6476
Dinner Lady - Sun Tan Mango
249 Kč

Sun Tan Mango v sobě spojuje medově sladké mango s příjemným a nerušivým chladivým efektem pro celodenní vaping!

4709
Dinner Lady - Black Orange Crush
249 Kč

Špičková kombinace šťavnatého pomeranče s černým rybízem a drcenou ledovou tříští se skvěle hodí pro jakoukoliv příležitost.

4708
Dinner Lady - Flop Lychee
249 Kč

Tato bombastická příchuť v sobě obsahuje exotické liči s mixem citrusových plodů a troškou ledu. Flip Flop Lychee je jednoznačně příchuť, která se musí zažít!

4707
Dinner Lady - Cola Shades
249 Kč

Osvěžující kolová limonáda tak jak má být - s plátkem citronu a pořádnou porcí ledu přinese v podání Dinner Lady to správné osvěžení v jakémkolivatomizéru!

4706
Používáme ověření věku Adulto