Uwell - Caliburn Koko PRIME Vision

Elektronická cigareta UWELL Caliburn KOKO Primev ediciVisionpřináší futuristický vzhled s průhledným tělem! K dostání ve dvou různých odstínech přináší ještě více stylu a ještě zajímavější vaping!

Varianta:
Dostupnost Objednáno
Možnosti doručení
799 Kč –25 % 599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Uwell - Caliburn Koko PRIME Vision
Uwell - Caliburn Koko PRIME Vision
799 Kč –25 %

Boční panely drží s tělem Caliburn KOKO Prime magnety a mohou být snadno vyměněny. Nechybí ani poutko pro zavěšení na krk a pohodlné nošení. Těšit se můžete i na navýšenou kapacitu integrované baterie na příjemných 690mAh a přítomnost moderního USB-C nabíjecího portu. O aktuálním stavu baterie vás bude informovat LED kontrolka, takže vás už nic nezaskočí. Samozřejmostí je stejně jako u předchůdce čistě automatická funkce bez jakýchkoliv tlačítek.

1

Zcela nová cartridge UWELL Caliburn KOKO Prime pojme 2ml e-liquidu a umožňuje výměnu žhavící hlavy. V balení naleznete hned 2ks 1ohm žhavících hlav vhodných pro MTL díky užší vnitřní části. Nové žhavící hlavy jsou plně kompatibilní s UWELL Caliburn G a v rámci volitelného příslušenství můžete dokoupit i žhavící hlavu 0,8ohm s mesh tělískem pro větší odpařovací plochu a RDL vaping. Obě žhavící hlavy jsou zcela v souladu s technologií Pro-FOCS.

UWELL Caliburn KOKO Prime umožňuje volit volnost potahu, stačí pouze cartridge otočit. Samozřejmostí je i pokročilá elektronika se všemi dostupnými ochrannými prvky. Za zmínku stojí ochrana proti zkratu, přepětí, podpětí a automatické odpojení příliš dlouhém žhavení.

Balení obsahuje:
1x UWELL Caliburn Koko Prime Vision
1x Cartridge
2x 1ohm žhavící hlava
1x USB-C kabel
 
Parametry Caliburn Koko:
Rozměry: 68 x 45,6 x 16mm
Baterie: 690mAh
Výkon: 15W
Nabíjení: USB-C
Cartridge: 2ml
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Caliburn Koko PRIME Vision
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto