10 položek celkem
Don Cristo - Maple
249 Kč

Úžasná kombinace legendárního tabáku a krémového kanadského javoru. Výtečná kombinace pro všechny fajnšmekry.

8996
Don Cristo - Black
249 Kč

Pokud máte rádi tabák silný a tmavý, nerušený žádnou příměsí, je Black přímo pro vás.

8995
Don Cristo - Ice
249 Kč

Doutníkový tabák moncristo se svěží chladivou složkou.

4632
Don Cristo - Mint
249 Kč

Doutníkový tabák moncristo s čerstvou mátou.

4633
Don Cristo - Sesame
249 Kč

Neobyčejné spojení doutníkového tabáku s oříškovým a sezamovým nádechem. Ojedinělé, tabákové aroma, které musíte vyzkoušet. 

3557
Don Cristo - Xo Sav
249 Kč

Luxusní kubánský tabák s karamelovými tóny. V závěru se přidá nádech másla a hnědého cukru. Opravdu jedinečná příchuť, která pohladí Vaše chuťové pohárky. Doporučujeme. 

3553
Don Cristo - Original
249 Kč

Čistá, tabáková příchuť, složená z doutníků Montecristo. Toto pověstné aroma získalo prestižní ocenění za nejlepší tabákovou příchuť ve Francii. 

3555
Don Cristo - Pistachio
249 Kč

Další exkluzivní příchuť z řady Don Cristo. Pistachio představuje kombinaci tabákových listů Montecristo a pistácie. Doporučujeme zkusit. 

3556
Don Cristo - Custard
249 Kč

Luxusní tabáková příchuť s příjemnými tóny vanilkového pudinku. Aroma si zamilují ti, kteří nechtějí pouze čistý tabák. Sladká stopa dodává příchuti na atraktivitě. 

3554
Don Cristo - Coffee
249 Kč

Pražená, kávová zrna ve spojení s luxusním tabákem. Dvojka, která k sobě neodmyslitelně patří. Příchuť Coffee od Don Cristo je plná intenzivních, kávových tónů. Celé aroma...

1068

Kanadský výrobce prémiových E-liquidů PGVG LABS vyrábí vysoce kvalitní náplně do elektronických cigaret a patří mezi přední výrobce na světě v oblasti inovací a kvality. Pod vedením profesionálně školených a zkušených laborantů vznikají v akreditovaných laboratořích takové značky jako je Don Cristo. Luxusní řada tabákových macerátů přináší exkluzivní chutě pro milovníky MTL vapingu.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.