Charlie's Chalk Dust

Amerického výrobce prémiových příchutí Charlie´s Chalk Dust proslavily především dezertní příchutě, které si můžete pamatovat z dob prémiových E-liquidů ve skleněných lahvičkách. Nově jsou k dostání i jako příchutě a vy si tak můžete snadno dopřát až 200ml unikátních chuťových mixů. V nejnovější řadě Pacha Mama naleznete celý zástup exotického ovoce jako je papája, mango, pitaya či ananas. Vychutnejte si plné chuťové spektrum ve vašem atomizéru.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem
Pacha Mama S&V - Citrus Monkey
249 Kč

Lahodná kombinace krvavého pomeranče, banánu a jemného chladivého konce.

9471
Pacha Mama - Strawberry Jubilee Ice
249 Kč

Kombinace jahod a vodního melounu je naprostou letní klasikou. Přihoďte si do mixu ještě trochu chladu a máte perfektní recept pro parné letní dny!

9448
Pacha Mama - Pink Mango Ice
249 Kč

Perfektní plná chuť typická pro pořádné uzrálé mango je doplněna o úžasný cooladový konec.

9447
Pacha Mama - Apple Strawberry Nectarine Ice
249 Kč

Šťavnatá chuť plná těch nejkrásnějších jablek Fuji, čerstvě utržených jahod a slaďoučké nektarinky. Příchuť zakončuje příjemný hit coolady.

9446
Pacha Mama - Strawberry Kiwi Ice
249 Kč

Kombinace jahod a kiwi je stará jako lidstvo samo. Přihoďte k ní pár kostek ledu a čeká na vás skvělá klasika v novém kabátě!

9445
Pacha Mama - Sweet Tobacco ice
249 Kč

Sladký karamel v kombinaci s tabákem všichni známe. Přihoďte k němu ale pořádný mentolový kopanec a máme tu recept pro lásku na první potah.

9444
Pacha Mama - The mint leaf honeydew berry kiwi
249 Kč

Kombinace žlutého melounu, kiwi a červených bobulí zní sama o sobě dost letně. Mentolový kopanec příchuti ale dodá novou dimenzi a váš all-day vaping na léto je zde!

9443
Používáme ověření věku Adulto