Monkey Liquids (CZ)

Nejprodávanější

15 položek celkem
Monkey liquid monkey sperm
199 Kč

Jemné aroma Monkey Sperm kombinuje chuť řeckého jogurtu s kousky tropického manga. Podkres celé příchutě tvoří nádech citrusových plodů. 

310
Monkey liquid nuts cream
199 Kč

Aroma Nuts Cream evokuje chuť luxusního, lísko-oříškového krému. Naprostá bomba na poli sladkých chutí.   

311
Monkey liquid red muff
199 Kč

Aroma Red Muff intenzivně připomíná chuť jahodového štrůdlu. Spojení jahod, skořice a sladkého těsta = to pravé pro milovníky moučníkových chutí. 

312
Monkey liquid royal cheese
199 Kč

Luxusní aroma Royal Cheese potěší náročné milovníky moučníkových chutí. Příchuť brilantně vystihuje chuť dezertu cheesecake s pořádnou dávkou karamelu. Podkres celého...

313
Monkey liquid royal pear
199 Kč

Jedinečná příchuť, která kombinuje chuť máslové sušenky a žlutého melounu. Aroma navíc obohacují jemné tóny kaktusu.

314
Monkey liquid serzant
199 Kč

Aroma Seržant představuje další výborný počin na poli moučníkových chutí. Tvarohový dezert cheesecake se tentokrát spojil s jahodo-malinovým krémem.

315
Monkey liquid tropical monkey
199 Kč

Výborný tropický mix = šťavnaté mango a osvěžující chuť citrusových plodů. V závěru se navíc dostaví jemný, chladivý nádech. 

316
Monkey liquid lemon lady v2
199 Kč

Moučníkové aroma, které nabízí osvěžující chuťový zážitek. Jde o spojení tvarohové chuti dezertu Cheesecake a měkké, citrónové buchty. 

307
Monkey liquid malaysia
199 Kč

Ovocná dobrota v podání příchutě Malaysia. Ukrývá v sobě šťavnaté tóny tropického manga a příjemně natrpklou chuť žlutého melounu. V závěru se dostaví mírná, ledová...

308
Monkey liquid monkey cookie
199 Kč

Aroma Monkey Cookie snoubí chuť čerstvě upečené sušenky, banánu a borůvek. Banánové tóny více dominují, borůvky se dostaví v závěru. Příchuť si jistě oblíbí milovníci...

309
Monkey liquid kapitan
199 Kč

Dokonalá tabáková příchuť, která spojuje jemný tabák s bourbonem z Kentucky. Aroma je navíc obohaceno o příjemný nádech pravé vanilky a kokosu. 

306
Monkey liquid cindou trdelnik
199 Kč

Aroma Cindou evokuje chuť oblíbeného, sladkého pečiva - Trdelník. Tóny jemného, sladkého těsta, se skořicovým a cukrovým posypem, ve Vás probudí příjemnou, vánoční...

304
Monkey liquid choco bisquit
199 Kč

Luxusní, moučníkové aroma, které evokuje chuť máslové sušenky v kombinaci s lísko-oříškovou čokoládou. V závěru můžete cítit jemné tóny tvarohu.   

305
Monkey liquid blue lemon ball
199 Kč

Osvěžující spojení borůvek a citrónu tvoří ojedinělé aroma, plné intenzivních tónů. Závěr je navíc obohacen a jemný, ledový nádech. 

303
Monkey liquid bacco crack
199 Kč

Zcela ojedinělé spojení jemné, tabákové příchutě s intenzivními tóny sladké sušenky. Tato luxusní kombinace si zaslouží Vaši přízeň. 

302
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.