Uwell - Caliburn Koko PRIME POD

Elektronická cigareta Uwell Caliburn KOKO PRIME Pod Kit.Kapacita baterie 690mAh, automatické spínání potahu, vyměnitelné boční panely.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
699 Kč –14 % 599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Uwell - Caliburn Koko PRIME POD
Uwell - Caliburn Koko PRIME POD
699 Kč –14 %
Uwell Caliburn KOKO PRIME Pod Kit je novým přírůstkem do rozšiřující se rodiny kompaktních pod e-cigaret Caliburn. Přináší kompaktní a ergonomické zpracování, solidní kapacitu baterie, vyměnitelné boční panely, nebo cartridge na vyměnitelné žhavící hlavy, kterou můžete znát z modelu Caliburn G. Díky ergonomické konstrukci a kompaktním rozměrům se pohodlně drží v ruce během používání. V sadě najdete také praktickou a stylovou šňůrku pro zavěšení na krk, můžete ji tak mít neustále při ruce. V těle se nachází integrovaná baterie s kapacitou 690 mAh pro bezproblémový chod zařízení a efektivní náběh žhavení. Baterii si můžete kdykoliv pohodlně dobít pomocí zbrusu nového portu USB-C.
 
1
 
Aktuální stav baterie můžete sledovat přímo na zařízení pomocí barevné LED diody ve spodní části. Model Caliburn KOKO PRIME nabídne funkci automatického spínání potahu. Jednoduše tak přiložíte ústa k náustku a potáhnete. Cartridge můžete na baterii nasadit jedním ze dvou směrů. Každý směr dodá rozdílné množství vzduchu, KOKO PRIME tedy disponuje hned dvojím systémem airflow. Pro ovládání nebudete potřebovat žádné tlačítko. Ve vrchní části najdete cartridge s objemem 2 ml a použitím na žhavící tělíska. V balení najdete tělísko Uwell FeCrAl s odporem 1,0 ohm. Uwell Caliburn KOKO PRIME Pod Kit je ideální volbou pro uživatele, kteří hledají jednoduché MTL zařízení.
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 68 x 45,6 x 16 mm
Kapacita baterie: 690 mAh
Výstupní výkon: až 15 W
Materiál: PC (polykarbonát) + ABS plast + PCTG plast
Dobíjení: USB-C port
Objem cartridge: 2 ml
 
Kompaktní rozměry:
 
Uwell Caliburn KOKO PRIME přichází s kompaktními rozměry obdobně jako u jeho předchůdce KOKO. Ergonomické zpracování celého těla zaručí pohodlné držení v ruce a snadné přenášení. E-cigaretu naprosto bez problému schováte také do kapsy. K dostání je hned v šesti barvách.
 
koko-2-05-20201103112821
 
Vyměnitelné boční panely:
 
Novinkou je přítomnost vyměnitelných bočních panelů, které jsou k tělu přichyceny pomocí magnetů. Náhradní panely jsou v prodeji samostatně, můžete si sami zvolit, jaká barva panelů vám bude ladit nejvíce a přizpůsobit si tak vzhled e-cigarety přesně svým představám. Jedná se o příjemný doplněk už tak vyladěné e-cigarety.
 
koko-2-04-20201103112821
 
Automatické spínání potahu:
 
Uwell Caliburn KOKO PRIME disponuje funkcí automatického spínání potahu. Pro zahájení potahu tak pouze přiložíte ústa k náustku a potáhnete. Nebudete potřebovat žádné spínací tlačítko. Cartridge můžete na tělo baterie nasadit v jednom ze dvou směrů, čímž ovlivníte také výsledný přísun vzduchu do cartridge a získáte tak buď utaženější, nebo volnější potah.
 
koko-2-08-20201103112821
 
Stylová šňůrka na krk:
 
Součástí základního balení je také praktická a stylová šňůrka na krk, která designově ladí s bočními panely modelu KOKO PRIME. Díky této šňůrce můžete mít e-cigaretu neustále při ruce a nikdy ji neztratíte. Šňůrka na krk najde využití také například v zaměstnání, nemusíte ji nikde složitě hledat a máte ji neustále při sobě.
 
koko-2-06-20201103112821
 
LED indikace stavu baterie:
 
Ve spodní části se nachází LED dioda s indikací stavu baterie V těle se nachází integrovaná baterie s kapacitou 690 mAh. O aktuálním stavu vás informuje dioda pomocí jedné ze tří barev. V případě potřeby dobití se rozsvítí červená dioda. Jednoduše tak připojíte USB-C kabel a baterii kdykoliv rychle a pohodlně dobijete.
 
koko-2-13-20201103112821
 
Cartridge na vyměnitelné hlavy:
 
Ve vrchní části se nachází cartridge s objemem 2 ml, kterou můžete znát již z modelu Caliburn G. Tato cartridge nabídne praktické vrchní plnění a slot pro instalaci žhavícího tělíska. V balení najdete tělísko Uwell FeCrAl s odporem 1,0 ohm. Toto tělísko je vhodné pro klasické šlukování a najde využití také pro náplně s nikotinovou solí.
 
koko-2-09-20201103112821
 
Obsah balení:
 
Doplnit
1x baterie Uwell Caliburn KOKO PRIME (690 mAh)
1x cartridge Uwell Caliburn KOKO PRIME (2 ml)
1x žhavící tělísko Uwell FeCrAl (1,0 ohm)
1x USB-C kabel pro dobíjení
1x šňůrka pro zavěšení na krk
1x uživatelský manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Caliburn Koko PRIME
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto