Creavap - Coffret E-pipe Bent 18350 Limited Edition s toužkou

Ke svému 10. výročí nás Créavap rozmazluje touto speciální limitovanou edicí ve spolupráci s řemeslníkem Milignum.Wenge je exotické dřevo z Afriky, které je velmi odolné a má skvělé estetické vlastnosti.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno
Možnosti doručení
5 499 Kč 4 544,63 Kč bez DPH
Creavap - Coffret E-pipe Bent 18350 Limited Edition s toužkou

Coffret E-Pipe Bent je série exkluzivních elektronických dýmek s autentickým designem a nejvyšší kvalitou zpracování v podání ručně opracovaného lakovaného dřeva. Každý kus je tak jednoznačný originál s certifikátem, nadchne proto s jistotou každého správného příznivce originálních tabákových dýmek.

Dřevěná konstrukce hlavičky věrně kopíruje tvary běžných dýmek typu "bent", na první pohled je tak zcela bez rozeznání od své předlohy. Tato e-dýmka funguje na principu mechanického módu, nelze tedy regulovat výkon, spoléhá se však na parametry baterie a z tohoto důvodu je určena hlavně pro zkušenější vapery. Ke svému chodu si vystačí s jednou baterií typu 18350, jejíž slot je v těle dýmky elegantně uschován, aniž by ovlivňoval tvar či rozměry.

Ačkoli přichází dýmka bez atomizéru, nabízí standardní závit 510, nacházející se na boku. Na výběr vám proto dává z nepřeberného množství atomizérů do průměru 22mm, suplujícího troubel. Aby byl zachován vzhled, je však třeba vybrat takový, který je válcovitého tvaru s drip tipem 510. Současně s tělem dýmky totiž získáváte i typický dýmkový náustek, jež váš atomizér transformuje do plnohodnotně vypadající elektronické dýmky.

Parametry
Rozměry hlavičky: 54mm x Ø40mm
Hmotnost hlavičky: 60g (bez baterie)
Závit atomizéru: 510 (doporučený průměr 22mm)
Výstupní napětí: 3,7V
Baterie: 1x 18350 (není součástí balení)
 
Obsah balení
1x Hlavička dýmky Créavap Coffret E-Pipe Bent
1x Dýmkový náustek 510
1x Certifikát
1x Stojánek Wenge 
1x tužka z Wenge dřeva
 
Balení neobsahuje atomizer a baterii 18350 !

Doplňkové parametry

Kategorie: Coffret E-pipe Bent 18350 Limited Edition
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto