Uwell - Havok V1

Elektronická cigareta Uwell Havok V1 Mod Pod Kit.Ergonomický design, integrovaná baterie 1800mAh, inovativní plnění

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
999 Kč –20 % 799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Uwell - Havok V1
Uwell - Havok V1
999 Kč –20 %
Uwell Havok V1 Mod Pod Kit je stylová a ergonomicky vyladěná e-cigareta od renomovaného výrobce Uwell. Přichází s kompaktními rozměry, originálním designem a řadou výhod v čele s možností regulace výstupního výkonu. Nabídne také precizně navrženou cartridge na vyměnitelné žhavící hlavy pro co nejsnazší používání. Rozměry celé e-cigarety činí jen 100 x 42,9 x 19,2 mm. Zpracováním se nechala inspirovat u tradičních box modů, nabídne proto ostřejší hrany, které působí nesmírně elegantně. Celé tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny a konstrukce váží pouhých 101 g. Uvnitř těla potom najdete integrovanou baterii s kapacitou 1800 mAh pro mnohahodinové intenzivní používání. V případě potřeby dobití pak stačí připojit rychlý USB-C kabel a baterii kdykoliv dobít. Součástí výbavy zařízení je také celá řada bezpečnostních ochranných prvků pro pohodové a bezpečné užívání.
 
Banner 1
 
V přední části se nachází ovládací panel, který tvoří velké žhavící tlačítko, přehledný OLED displej a dvě regulační tlačítka. U e-cigarety si můžete regulovat výstupní výkon v rozmezí 5 - 65 W. Na displeji budete mít přehled o stavu baterie, naměřeném odporu, nastaveném výkonu, nebo třeba o celkovém počtu potahů. Cartridge ve vrchní části disponuje obrovským objemem 4 ml. Poradí si tak s intenzivním používáním bez nutnosti častého doplňování. V případě potřeby plnění vás potěší inovativní mechanismus vrchního plnění cartridge. Stačí jen vysunout krytku umístěnou vedle náustku a začít plnit. Cartridge je kompatibilní s novými tělísky Havok V1, v balení najdete hned dvě tělíska s rozdílnými odpory a mesh pletivem v jádru. První tělísko s odporem 0,25 ohm je vhodné pro DL, druhé tělísko s odporem 0,6 ohm je vhodné pro RDL/MTL vaping. Uwell Havok V1 Mod Pod Kit je k dostání v celé řadě barev.
 
Banner 2
 
Parametry produktu:
 
Rozměry: 100 x 42.9 x 19.2 mm
Výstupní výkon: 5 - 65 W
Kapacita baterie: 1800 mAh
Objem cartridge: 4 ml
Váha: 101 g
Materiál: hliníková slitina + PCTG plast
Dobíjení: USB-C port (5V / 2A)
 
Banner 3
 
Stylové zpracování
 
E-cigareta Uwell Havok V1 Mod Pod Kit nabídne stylový design a ergonomické zpracování. Vzhled těla vychází z tradičních box modů, perfektně padne do každé ruky a díky malým rozměrům ji snadno schováte také do kapsy. Tělo je vyrobeno z lehké hliníkové slitiny a celá e-cigareta nabídne hmotnost jen 101 g. K dostání je v řadě různých barev.
 
Přehledné rozhraní
 
Veškeré parametry se zobrazují na přehledném displeji v přední části e-cigarety. Na tomto displeji se také zobrazují všechny nastavené hodnoty, které si regulujete pomocí tlačítek umístěných pod displejem. Na displeji budete mít neustálý přehled o stavu baterie, nastaveném výkonu, odporu tělíska, nebo třeba o celkovém počtu potahů.
 
Integrovaná baterie
 
Uvnitř kompaktního těla se ukrývá integrovaná baterie se solidní kapacitou 1800 mAh. Ta si poradí s mnohahodinovým provozem a zajistí bezproblémový chod celého zařízení. Díky této integrované baterii si e-cigareta hravě poradí také s vyšším výstupním výkonem až 65 W. Baterie zajistí hladký a stabilní provoz v průběhu každodenního používání.
 
Vynikající systém plnění
 
Uwell Havok V1 Mod Pod přichází s unikátním a propracovaným systémem plnění. Samotná cartridge disponuje obrovským objemem 4 ml, tudíž nebude nutné plnit příliš často. V případě nutnosti však stačí vysunout krytku ve vrchní části a během pár vteřin doplnit e-liquid zpět. Už tak nebudete muset pracně odpojovat celou cartridge ze zařízení, pouze vysunete krytku a začnete plnit.
 
Podpora obou typů vapingu
 
Společně s novým typem cartridge přichází také nové žhavící hlavy. Jedná se o hlavy s mesh spirálkou pro perfektní náběh žhavení a výbornou produkci páry. V balení najdete hlavu s odporem 0,25 ohm pro přímé potahování do plic a hlavu s odporem 0,6 ohm pro RDL/MTL vaping. V přední části cartridge si navíc můžete také regulovat přísun vzduchu pro oba typy vapingu.
 
USB-C dobíjení
 
Díky integrované baterii vám odpadá také starost o náročné dobíjení skrz externí nabíječku. V případě potřeby dobití jednoduše připojíte rychlý USB-C kabel ke konektoru ve spodní části a baterii dobijete. Svou e-cigaretu tak budete moci mít téměř neustále při ruce.
 
Obsah balení:
 
1x baterie Uwell Havok V1 Mod Pod (1800 mAh)
1x cartridge Uwell Havok V1 Mod Pod (4 ml)
1x žhavící tělísko Uwell Havok V1 Mod Pod (0,25 ohm)
1x žhavící tělísko Uwell Havok V1 Mod Pod (0,6 ohm)
1x sada náhradních těsnění
1x uživatelský manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Havok V1
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto