Gas Mods - Kree RTA 24 mm 3,5ml / 5,5 ml

Inovativní RTA atomizér ve větší verzi 24mm s větší kapacitou 3.5 ml se speciálními vyměnitelními airflow vložkami pro jakýkoliv (utažený i volnější) DTL potah.

Varianta:
Dostupnost Objednáno
Možnosti doručení
699 Kč –21 % 549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Gas Mods - Kree RTA 24 mm 3,5ml / 5,5 ml
Gas Mods - Kree RTA 24 mm 3,5ml / 5,5 ml
699 Kč –21 %

Společnost Gas Mods o sobě dává opět vědět svým výrobkem, jež se vymyká stylu současných atomizérů tím, že opět přináší něco navíc při své cestě za nejlepší chutí i ideálním potahem. Jelikož tento parametr však není pro každého stejný, k dispozici uvádí vložky pro precizní limitaci přísunu vzduchu ke spirálkám.

banner 1

Kree RTA je sympatický tank atomizér pro motání vlastních spirálek, nabízející minimalisticky zpracované tělo a to i přes poměrně prostornou motací sákladnu. Elegantně působí průhledný driptip i sklíčko, zároveň však poskytuje i praktickou stránku v podobě skvělého přehledu o stavu e-liquidu. Nikdy se vám tak nestane, že by se spálila vata.

banner 2

Motací základna atomizéru je umístěna v jeho středu, uschovaná ve stylovém zvonu s vyrytým názvem. Poměrně neobvykle přímo neobléhá kanálky pro přísun e-liquidu, ty jsou totiž situovány přímo na bázi. Je tak zabráněno i případnému protékání. Pod zvonem se nachází samotná  jednopostová základna, sloužící k pohodlnému osazení jednou spirálkou. Přívod vzduchu ke spirálce je umístěn přímo uprostřed ve spodu základny, jedná se však současně o slot, do kterého lze dle vlastního uvážení vložit kteroukoli z dodávaných čtyř vložek a tak dopodrobna ovlivnit tuhost potahu od tužšího potahu až po opravdu volný DTL potah.

banner 3

Pokud vám doposud nevyhovovala potřeba mít pro každý potah jiný atomizér, pak je právě Kree RTA ten pravý, s nímž si plnohodnotně užijete intenzivní podání chuti oběma způsoby vapování.

banner 4

Vlastnosti:

Průměr: 24mm

Výška: 40mm

Kapacita: 3,5 ml 

Průměry airflow vložek: 4,5 mm; 4 mm; 3,5 mm; 3 mm

Obsah balení:

1x Atomizér Gas Mods Kree RTA

4x Airflow vložka

1x Driptip 810 pro DTL

1x Adaptér pro 510 driptip

1x Náhradní sklíčko 5,5 ml s nastavbou komínu

1x Adaptér pro 510 driptipy

1x Sada náhradních dílů

1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: RTA atomizéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto