SmokerStore - Taifun GT ONE MTL RTA

Cenově dostupnýMTLatomizérod legendárního výrobce SmokerStore!

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
2 599 Kč 2 147,93 Kč bez DPH
SmokerStore - Taifun GT ONE MTL RTA
SmokerStore Taifun GT ONE je prémiový high end RTA atomizér, který přináší exkluzivní podání chutě za dostupnou cenu! Tradiční vzhled v sobě spojuje klasickou eleganci a jednoduchost známé z prvních atomizérů Taifun GT z roku 2013.

Klasická single coil základna díky své konstrukci nevyžaduje juice flow, vata se umísťuje do bohatě dimenzovaných kanálků a vyznačuje se jednoduchým umístěním spirálky. Konstrukčně základna vychází z atomizéru GT III a ačkoliv je primárně určená pro klasické spirálky na MTL vaping, šrouby pojmou i clapton buildy.
 
smokerstore_taifun_gt_one_popisek
Přímo pod spirálkou se nachází prostor pro umístění airflow pinu. V balení naleznete optimální průměr 1,2mm a v rámci volitelného příslušenství můžete dokoupit průměry 0,8mm / 1,0mm / 1,5mm / 1,8mm. Vzduch je ke spirálce přiváděn prostřednictvím dvou otvorů v boční části tanku o průměrech 1,2mm a 1,6mm s tím, že je můžete snadno zaslepit a ještě více tak vyladit tuhost potahu přesně podle vašich preferencí.
 
smokerstore_taifun_gt_one_popisek_2
Robustní konstrukce Taifun GT ONE obsahuje i moderní PSU tělo, které představuje samostatnou část a v budoucnu lze očekávat možnost tunningu vzhledu. Celý atomizér lze rozebrat na několik částí. Klasický vzhled a robustní konstrukce společně s prémiovým chuťovým projevem činí z Taifun GT ONE skvělého společníka pro celodenní vaping.

Všechny kovové části jsou vyrobeny z nerezové oceli v Německu.

Balení obsahuje:
1x Taifun GT ONE
1x Drip Tip
1x sada příslušenství
1x Manuál

Parametry:
Délka: 46mm
Průměr: 23mm
Objem: 4,3ml
Materiál: nerezová ocel 304
Závit: 510

Doplňkové parametry

Kategorie: RTA atomizéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto