Vandy Vape - Kylin Mini V2 RTA 24,4 mm

Kompletně přepracovaný koncept RTA atomizéru Kylin Mini s unikátním přívodem vzduchu.

Varianta:
Dostupnost Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Vandy Vape - Kylin Mini V2 RTA 24,4 mm

Kylin Mini ve verzi V2 je inovativní atomizér, jež vychází ze svého předchůdce. Obsahuje však značné změny nejen na poli funkcionality, ale i designu. Jeho vzhled je nyní elegantnější i modernější zároveň, avšak při zachování kapacity tanku 3ml/5ml (s vypouklým sklíčkem) a jen drobného zvýšení při zachování průměru.

1-200QG00U53Z

Již na první pohled nepřehlédnete, že je tato verze mnohem stylovější a ve společnosti Vandy Vape si dali záležet na každém detailu. Ať už se jedná o vyšší driptip nebo prodloužení topcapu, kde byly přemístěny kanálky pro přísun vzduchu. Ten je nyní rozdělen do 21 drobných otvorů na obou stranách, což se mnohokrát prokázalo jako velmi praktické pro výslednou chuť. Oproti první verzi s úhlem přívodu 180° se však dočkal zpracování na úhel 270° se systémem vnitřní cirkulace po bocích.

1-200QG00300207

Motací základna je postavena na základě jedničkové verze, opět se tedy můžete těšit na bezpostovou základnu ve tvaru písmene U, do níž pohodlně vsadíte jednu spirálku se spodním upevněním. Ani zde nechybí dělené otvory v jejím středu, což umožňuje skvělý přísun vzduchu okolo celé spirálky. Prokreslení chuti je díky tomu ještě více sofistikovanější a s jeho výkonem budete nadmíru spokojeni. Vzhledem k typu základny i upevnění spirálky je provlečení vaty osazenou spirálkou záležitostí chvilky a stejně snadné je i její vložení do žlábků, starajících se o perfektní zásobení e-liquidem. Po správném osazení si proto můžete pohodlně vychutnávat lahodnou chuť, bohatou na jednotlivé složky při nadměrné tvorbě hustých mraků páry.

1-200QG0033G20

Vlastnosti:

Průměr: 24,4mm

Výška: 37,7mm (bez driptipu)

Kapacita tanku: 5ml (s vypouklým sklíčkem) / 3ml

Použité materiály: Nerezová ocel

1-200QG0044V33

Obsah balení:

1x Atomizér Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

1x Náhradní sklíčko

1x Předmotaná spirálka Fused Clapton 0,3Ω

1x Pomůcka pro spirálky

1x Sada náhradních dílů

1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: RTA atomizéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto