Digiflavor - Siren G MTL Kit

Digiflavor S GMTLTube Kitobsahuje praktické spojení DF S Tube modu a S G MTL tanku. Pokud si potrpíte napen style vaping, tatoelektronická cigaretaje pro vás jako dělaná.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Digiflavor - Siren G MTL Kit

DF S Tube mod je díky odšroubovatelné spodní části kompatibilní hned se dvěma typy monočlánků. Lze používat s klasickými 18650, nebo můžete zvolit kompaktnější a lehčí možnost 18350. Rychlé nabíjení vám zaručí konektor typu USB-C s podporou nabíjecího proudu až 2 A. V závislosti na typu baterie ovlivníte velikost vaší e-cigarety a její výdrž!

Banner 1

E-cigareta Digiflavor S G MTL byla navržena pro maximální bezpečnost a praktičnost. Naleznete na něm praktický mechanický otočný zámek, patentovaný značkou Geekvape, který zabrání nechtěnému spouštění tlačítka, či nenechavým dětským ručkám. Nabízí také tři možnosti nastavení výkonu a automatickou detekci odporu žhavících hlav. Tento kompaktní a elegantní kit si můžete pořídit v jedné ze čtyř barevných variant.

Banner 2

S G MTL tank se může chlubit svým designem zaručujícím nulové protékání i po dlouhodobém používání. S možností precizního lineárního nastavení přísunu vzduchu si můžete nastavit až deset různých možností airflow. Od velmi utaženého MTL zážitku až po volnější RDL vaping.

Banner 3

Kompatibilní je se žhavícími hlavami Geekvape G series, které díky čtyřem vertikálním drážkám rovnoměrně saturují vatu a postarají se tak o co nejdelší životnost. Samozřejmostí je i možnost používání jak klasických e-liquidů, tak i moderních NicSalt náplní.

POZOR! Balení neobsahuje baterie. Baterie typu 18650 či baterie typu 18350 je nutné dokoupit samostatně. Pro správnou funkci potřebujete baterii s vybíjecím proudem minimálně 10A (18350) a 20A (18650).

Balení obsahuje:
1x S Tube MOD

1x Siren G MTL tank
1x žhavící hlava G Series 1,2ohm
1x žhavící hlava G Series 1,8ohm
1x náustek
1x náhradní těsnění
1x USB-C kabel

 
Parametry:
Délka: 148mm
Průměr: 22mm
Baterie: 18650/18350 (není součástí balení)
Objem: 4ml
Barva: Černá (Black) / Stříbrná (SS) / Gunmetal / Duhová (Rainbow)

Doplňkové parametry

Kategorie: Siren G MTL Kit
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto