Tobacco Bastard SALT

Nejprodávanější

Flavormonks - No.33 Light SALT
 
119 Kč
Flavormonks - No.9 Bourbon SALT
 
119 Kč
3 položek celkem
Flavormonks - No.37 Original SALT
119 Kč

Náplň do elektronické cigarety Flavormonks Tobacco Bastards No. 37 Original přináší plnou chuť tabákových listů s nádechem pečených ořechů.

6335/10M
Flavormonks - No.33 Light SALT
119 Kč

Náplň do elektronické cigarety Flavormonks Tobacco Bastards No. 33 Light přináší lehkou chuť tabáku s ořechy a nádechem karamelu.

6332/10M
Flavormonks - No.9 Bourbon SALT
119 Kč

Náplň do elektronické cigarety Flavormonks Tobacco Bastards No. 09 Bourbon zaručuje lehkou chuť tabáku s krémovým bourbonem, whiskey a karamelem.

6329/10M

Jedinečné, hotové náplně na bázi nikotinové soli od věhlasného belgického výrobce Flavormonks. Luxusní řada E-liquidů Tobacco Bastards přichází s nabídkou kvalitních tabákových chutí.

Tobacco Bastards se díky nikotinové soli od běžných náplní liší tím, že i při stejné síle nikotinu dávají mnohem slabší / jemnější hit, který nebrání v inhalaci většího množství nikotinu. V jednom potahu je tak možné do těla dostat větší dávku nikotinu, která bude pocitově podobná klasickým cigaretám. Dochází také k absenci dráždivého pocitu v krku. 

Vyvážený poměr 50 PG / 50 VG dovolí, abyste si Tabacco Bastards vychutnali ve vaší MTL E-cigaretě, POD systému nebo jiné E-cigaretě určené pro klasické šlukování (pusa-plíce). 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.