HellVape - Helheim S RDTA

Pokročilý RTDA atomizér s duálními airflow otvory a speciálními přívody e-liquidu z tanku prostřednictvím ocelových lanek.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
HellVape - Helheim S RDTA

Společnost HellVape se spojila s týmem FIVE, složeným z pěti německých vape-influencerů a společně vytvořili nový top coil RDTA atomizér Helheim S. Jeho největším přínosem je líbivý a unikátní design, dvojí nastavitelné vzduchové otvory a inovativní systém přívodu e-liquidu k vatě, jež nabízí obrovské mraky páry a skvělé prokreslení výsledné chuti.

Banner 1

Na první pohled zaujme unikátní design nerezové konstrukce okolo skleněného tanku, to však není jediným elegantním prvkem, celkový vzhled doplňuje název Helheim v čele atomizéru. Stylovým estetickým prvkem je i šrafování na kroužku pro úpravu přísunu vzduchu, díky kterému docílíte přesného nastavení velikosti airflow otvoru. Součástí uceleného vzhledu je i horní umístění a tvar dvou různých nastavitelných otvorů pro přísun vzduchu ke spirálkám. Vrchní airflow je konstruován ze tří posouvatelných pruhů zakrývajících několik malých dělených otvorů, přivádějících vzduch z boku přímo na spirálky. Na spodním kroužku se nachází celistvý airflow otvor, přivádějící vzduch ze spodu spirálek. Jelikož lze oba tyto otvory také zcela uzavřít, nabízí se vám použití samostatně jak bočního přívodu, tak i spodního nebo obou otvorů zároveň a každý z nich lze také regulovat. Možností přizpůsobení volnosti potahu je tedy nespočet, ať už preferujete spíše velmi volný nebo utaženější DL potah.

Banner 2

Pod topcapem se nachází bezpostová motací základna pro osazení jednou či dvěma spirálkami. Vzhledem k dostatečnému prostoru pohodlně osadíte spirálky do spodních otvorů a pro usazení vaty máte k dispozici postranní žlábky. Vatu však stačí umístit pouze do nich bez potřeby protahování až do tanku. Atomizér se totiž pyšní inovativním systémem přívodu e-liquidu z tanku vatě pomocí čtyř spletených ocelových lanek, známý například z atomizéru Vapefly Brunhilde Top Coiler. Díky nim je zásobování rychlé a pohodlné, aniž by však docházelo k přehlcení vaty.

Banner 3

Díky jednoduchosti motání a dostatečnému prostoru pro manipulaci na základně je tento atomizér vhodný i pro mírně pokročilé buildery, uvítají jej však všichni milovníci příjemně volného DL potahu a spolu s průměrem 25mm jej hravě sladíte s širokým portfoliem módů na trhu.

Banner 4

Parametry

Průměr: 25mm

Délka: 59,8mm

Hmotnost: 77g

Objem tanku: 5ml

Použité materiály: Nerezová ocel, sklo

Obsah balení

1x Atomizér HellVape Helheim S RDTA

1x Náhradní sklíčko

2x Náhradní ocelové lanka pro přívod e-liquidu

1x Sada náhradních dílů

1x Nástroj pro úpravu spirálek

1x Předmotaná spirálka Ni80 0,37Ω

1x Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: RDTA atomizéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto