Příchuť Barehead S&V - Pumpkin Spice Cinnaroll (dýňovo-skořicová rolka) 20 ml

Co vám připomene svátky více než vůně podmanivé skořice? S příchutí Pumpkin Spice Cinnaroll se naladíte do sváteční atmosféry už po prvním potahu. Voňavá, čerstvá skořicová rolka vylepšená lahodným krémovým kopečkem vanilkové zmrzliny je vyšperkována k dokonalosti přidáním jemného, ale přesto svérázného nádechu dýňového koláče, typického pro americké díkůvzdání.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
279 Kč –28 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Příchuť Barehead S&V - Pumpkin Spice Cinnaroll (dýňovo-skořicová rolka) 20 ml
Barehead - Pumpkin Spice Cinnaroll - Dýňovo-skořicová rolka
279 Kč –28 %
Příchutě BRHD / Barehead jsou nové prémiové příchutě typu shake & vape pocházející z Německa. Jedná se o rozsáhlou sérii aromat všech druhů. V kolekci se nachází jak sladké ovocné mixy, tak také populární dezerty. Výrobce klade důraz na maximální kvalitu a pečlivou přípravu všech druhů z této řady. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších dostupných surovin a prochází všemi nutnými výstupními kontrolami pro uvedení na evropský trh. Příchutě z řady Barehead se vyznačují mimořádně sladkou a autentickou chutí všech použitých složek. Jedná se o příchutě typu shake & vape, můžete je tedy vapovat bez potřeby dalšího zrání ihned po dolití základní báze. Příchutě Barehead se dodávají ve velké 100 ml lahvičce, ve které se nachází 20 ml příchutě.
 
Postup přípravy e-liquidu BRHD / Barehead S&V: Do 100 ml lahvičky s 20 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Příchutě skvěle chutnají s bázemi s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Pro zvýraznění chuti můžete nechat hotový e-liquid 5 - 7 dní odležet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barehead (DE)
Záruka: 2 roky
? Objem balení: 100ml
? Typ balení: Shake and Vape
? Typ příchutě: Dezertové
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto