Příchuť Flavormonks - Tobacco Bastards S&V – Cherry Tobacco (tabák s třešní) 20ml

Dopřejte si lahodnou kombinaci oblíbenéhoNo. 9 Bourbon Tobacco a zralých třešní. Pokud milujete netradiční tabák, vyzkoušejte delikátní příchuťCherry.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Příchuť Flavormonks - Tobacco Bastards S&V – Cherry Tobacco (tabák s třešní) 20ml
Co možná nevíte: Před tím než se k vám dostanou příchutě z řady Tobacco Bastards Fruits prochází 3-měsíčním procesem zráním při stabilní teplotě 25 stupňů celsia.
 
 

Nové příchutě řady Flavormonks Tobacco Bastards Fruits Shake and Vape přichází v 60ml lahvičce Helix, která obsahuje 12ml příchutě. Jednoduše přidejte bázi nebo booster, protřepejte a rázem máte zásobu skvělého e-liquidu! U nových lahviček Helix je možné odšroubouvat kapátko a lahvičku pohodlně doplnit bez potřeby složitě sundavat celé vičko s kapátkem.

Naprosto vyladěný poměr příchutě pro získání nejlepší možné chutí v Shake and Vape není snadné a obzvláště ne u příchutí Flavormonks, které mají velmi silnou koncentraci příchutě. Po měsíci testování se nám podařilo odhalit ideální poměr pro míchání a ten vám přinášíme v novém balení.

 • Doporučené dávkování: stačí dolít bází nebo boosterem
 • Doporučená doba zrání: dle doporučení výrobce není potřeba
 • Objem: 12ml (plastová lahvička 60ml s kapátkem)
   
  Belgické příchutě Flavormonks řady Tobacco Bastards Fruits vynikají celou řadou skvělých koncentrovaných příchutí (aromat), které jsou unikátní ve světě. Všechny příchutě jsou vyráběné ručně z čerstvých koncentrátů podle nejvyšších norem potravinářské kvality a při výrobě jsou dodržovány nepřísnější postupy (FASFC). Hlavním cílem výrobce je posktnou příchutě v co nejvyšší přírodní kvalitě. Příchutě Flavormonks neobsahují diacetyl, acetoin, acetylpropionyl, alkohol a nejsou žádným způsobem barveny. Jejich barva je čistě přírodnícho charakteru.
   
  Tento produkt je určen pouze pro domácí míchání náplní do elektronických cigaret.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tobacco Bastards Fruits
Záruka: 2 roky
? Objem balení: 60ml
? Typ balení: Shake and Vape
? Typ příchutě: Tabákové
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 3.12.2020
Za mě provedená příchuť skvělá chuť tabáku a dobré třešně ????????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto