Catch The Flavors

Série příchutí Catch the Flavors byla speciálně vytvořena samotnými vapery pro vapery. Důkladně namíchané příchutě podle komplexních receptů tvoří vynikající ovocné a tabákové směsi. Široká paleta originálních chutí, v níž si každý najde tu svoji, byla s nadšením a láskou dovedena k dokonalosti přímo v Paříži.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem
The Fuu - Catch the Flavors - Facebuster
159 Kč

Ledový. Takový mentol se zde mísí se svěží chutí dvojité máty, která vás nejen probudí a nakopne, ale také prostoupí každičký kout vašeho těla a zůstane svámi po celý den.

701
The Fuu - Catch the Flavors - Death Driver
159 Kč

Přírodní chuť citrónu ve spojení skoláčovým těstem je sice výrazná, ale nepřevládá. Díky tomu si tak můžete vychutnat lahodný, křehký plnohodnotný limetkovo-citrónový koláč.

700
The Fuu - Catch the Flavors - Powerslam
159 Kč

Lahodně hřejivá tabáková příchuť naplněná tóny medu, tabákovými lístky, špetkou oříšku a lehce zauzeným nádechem. Stouto příchutí namícháte tak rafinovaný a intenzivní e-liquid,...

699
The Fuu - Catch the Flavors - Flapjack
159 Kč

Koláč zpekanových ořechu spatřil světlo světa za velkou louží vAmerice, to však nikomu nebrání vtom, aby si tuto lahůdku se základem zmáslových sušenek a snáznakem lískových a...

698
The Fuu - Catch the Flavors - Neckbreaker
159 Kč

Koláče nepatří jen ke kávě, ale skvěle se hodí i jako příchuť do elektronické cigarety. A tím nejlepším koláčem je švestkový. Zralé švestky na piškotovém základu spudinkovým...

697
The Fuu - Catch the Flavors - Hip Toss
159 Kč

Italský vaječný krém zabaglione smalinami a bohatým „cookie“ těstem tvoří neodolatelně plnou chuť sladkého dezertu, který nemá konkurenci.

696
The Fuu - Catch the Flavors - Dragon Sweep
159 Kč

Každý někdy dostane chuť na sladké. Nyní můžete tuto touhu ukojit bonbónovým spojením citronu, kiwi a jahody do jediné ovocem napěchované příchutě.

695
The Fuu - Catch the Flavors - Double Nelson
159 Kč

Labužnická dobrota vpodobě ananasového carpaccia a karamelových oplatek se snítkou bazalky. Nezaměnitelné spojení sladké a kyselé chuti elegantně doprovázeno aromatickými tóny.

694
The Fuu - Catch the Flavors - Bell Clap
159 Kč

Na milovníky sladkých zákusků zde čeká rebarbora smeruňkami vlistovém těstě, zalitým karamelem se špetkou fialky. Perfektní hřejivé potěšení na pochmurné dny.

693
The Fuu - Catch the Flavors - Giant Swing
159 Kč

Jemná chuť lahodné čerstvé jahody se vtomto krémovém receptu mění v jahodové mousse. Božská příchuť našlehané pěny je tím nejlepším dezertem pro vás i vaši e-cigaretu.

692
The Fuu - Catch the Flavors - Frankensteiner
Akce
50 Kč
159 Kč (–68 %)

Výrazný, ale ne příliš silný základ zčerstvých ostružin je podtržen dávkou mátové svěžesti. Ideální pro celodenní vapování díky své suchosti a jemné koncentraci.

691
Používáme ověření věku Adulto