Slavs

Řada Slavs je unikátní sérií neodolatelných příchutí, jež byly navrženy za spolupráce s českými chuťovými znalci, a tak jsou ještě lépe přizpůsobené našim lokálním představám. I díky tomu se tak dočkaly označení Slavs - odkazující na spolupráci slovanských národů.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
Infamous Slavs - Big Melons - Melounová žvýkačka
259 Kč

Big Melons přichází s naprosto famózní chutí melounové žvýkačky. Perfektní melounové tóny Vás překvapí svou svěžestí a zároveň utiší Vaši touhu po sladkém.

981
Infamous Slavs - Bourbon Tobacco - Tabák s bourbonem
Akce
199 Kč
259 Kč (–23 %)

Bourbon Tobacco představuje dokonalé spojení silného tabáku s luxusníbourbon whiskey. Příchuť se těší stále větší oblibě mezi milovníky intenzivních, tabákových chutí.

980
Infamous Slavs - Tobacco with Vanilla - Tabák s vanilkou
Akce
199 Kč
259 Kč (–23 %)

Tabáková příchuť, která Vás potěší svým intenzivním, vanilkovým aromatem. V závěru se dostaví typicky nasládlý nádech, který evokuje chuť klasických, vanilkových cigaret.

979
Infamous Slavs - Sponge Cake - Karamelová sušenka
Akce
199 Kč
259 Kč (–23 %)

Znáte chuť té malinké sušenky, která se servíruje ke kávě? Přesně taková chuť totiž vystihuje tuhle luxusní příchuťSponge Cake. Příjemně nasládlý korpus a delikatesní karamel v...

978
Infamous Slavs - Tobacco with Nuts - Tabák s oříšky
Akce
199 Kč
259 Kč (–23 %)

Nebaví Vás obyčejná, tabáková chuť? Pak vyzkoušejte aromaTobacco with Nuts. Směs světlého tabáku a obrovská porce oříšků = kombinace, která na Vašem jazyku zanechá naprosto...

977
Infamous Slavs - Kaktus
Akce
199 Kč
259 Kč (–23 %)

Exotický kaktus dal vzniknout tomuto originálnímu aromatu. Příjemně nasládlá a velmi šťavnatá chuť tohoto ovoce si okamžitě podmaní Vaše chuťové pohárky. Jděte do toho!

976
Používáme ověření věku Adulto