Příchuť Riot Squad Tobacco No5 S&V - Sweet Leaf (sladká tabáková směs) 20ml

Tak tohle je opravdový výběr nejlepších sladkých tabákových listů. Je určena předně těm, kteří dávají jednoznačně přednost chuti tabáku a o jiných příchutích nechtějí ani slyšet. Sweet Leaf je tady právě pro Vás."

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno
Možnosti doručení
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Příchuť Riot Squad Tobacco No5 S&V - Sweet Leaf (sladká tabáková směs) 20ml

Příchuť pro míchání vlastních e-liquidů. Shake and Vape balení, kdy můžete ihned po namíchání vapovat. Obsahuje 20ml příchutě v 60ml lahvičce

Jistě už jste ochutnali základní řadu příchutí Riot Squad z Velké Británie a přesvědčili se o jejich kvalitách všech možných aromat. Určitě nám dáte za pravdu, že příchutě jsou to opravdu skvostné. Proto si dovolujeme Vám nabídnout speciální sérii této úspěšné firmy, a to NO5. Jedná se o zcela unikátní sérii, která je postavena na čistém tabákovém základu, a je pouze okořeněná nejoblíbenějšími příchutěmi, které byly vybrány pouze na základě Vás uživatelů. Tyto příchutě Vás zcela jistě neomrzí.

Shake and Vape balení příchutí se vyznačují především tím, že k jejich finálnímu použití není potřeba dodržovat dobu zrání a po smíchání s ostatními ingrediencemi jsou připraveny k okamžitému použití.

Výroba příchutí Riot Squad - Shake and Vape probíhá výhradně ve Velké Británii za použití nejkvalitnějších surovin a za přísné kontroly nad celou výrobou. Jenom tak může být zaručena výsledná kvalita a odpovídající parametry výsledných produktů. Právě tento přístup řadí příchutě Riot Squad k jedněm z nejlepších na trhu.

Shake and Vape - Riot Squad je 60ml lahvička, obsahující 20ml již připravené příchutě, a je pouze nutné jí smíchat se základní bází obsahující (PG) Propylen glykol, případně (VG) Rostlinný Glycerol, nebo kombinací obou uvedených složek, případně nikotinovým boosterem. Shake and Vape příchutě už není třeba dále nechat zrát a jsou připraveny po smíchání s bázi, případně nikotinovým boosterem k okamžitému použití.

Obsah balení: 
1x 60 ml lahvkča
20 ml příchutě

Doplňkové parametry

Kategorie: Tobacco
Záruka: 2 roky
? Objem balení: 60ml
? Typ balení: Shake and Vape
? Typ příchutě: Tabákové
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto